„Gero darbo“ akcija VA Caritas Laikinuosiuose namuose

vilniaus-arkivyskupijos-caritas-laikinieji-namai

Visus parapijiečius kviečiame per šventes padaryti mažą gerą darbą – padovanoti dovaną tiems žmonėms, kurie šv. Kalėdas ir Naujuosius Metus sutinka VA Caritas Laikinuosiuose namuose.

Viskas ko reikia – daiktą, kurį norite padovanoti, atnešti į VA Caritas Laikinuosius namus arba palikti parapijos zakristijoje iki 2017.01.05. Dovanėlė gali būti pati paprasčiausia – šiltos pirštinės ar kojinės, puodeliai, kava, higienos priemonės, saldumynai ir pan.

Dovanėlės bus išdalintos Laikinųjų  namų gyventojams sausio 6 d. per bendrą pasibuvimą į kurį kviečiame prisijungt ir Jus. Tai bus puiki proga susipažinti su laikinųjų namų gyventojais, savanoriais ir darbuotojais. Laukiam Jūsų sausio 6d. 18val.  VA Caritas Laikinuosiuose namuose Šv.Stepono 35.