Informacija norintiems pasiruošti Pirmajai Šv. Komunijai

Primename, kad nuo rugsėjo mėnesio vidurio prasideda vaikų (9-14 metų) norinčių pasiruošti Pirmajai Šv. Komunijai registracija.
Registracijos vyks nuo rugsėjo 17 d. iki spalio 22 d. bažnyčios zakristijoje, sekmadieniais nuo 10:00 val. iki 13:30 val.
Ateinant į registraciją su savimi turėkite Krikšto pažymėjimo kopiją ir užpildytą anketą (rasite prisegtuke).

PIRMASIS SUSITIKIMAS su vaikais, tėveliais (globėjais) prasidės šv. Mišiomis 2017 m. spalio 22 d. 15 val. Po jų parapijos klebonas ir katechetės suteiks informaciją, paskelbs grupių sąrašus ir atsakys į klausimus (dalyvavimas privalomas).

Daugiau informacijos rasite atmintinėje (ją galite atsisiųsti spustelėję žemiau esančią nuorodą) arba atėję registruotis.

Atmintinė ir anketa