Informacija vykstantiems į Kauną

Autobusas šį sekmadienį, rugsėjo 23 d., važiuojantis į Kauną, šv. Mišias su Popiežiumi, parapijiečių salininkiečių lauks prie Salininkų MAXIMOS 3.30 val. ryto. Visų kitų – 4.00 val. prie bažnyčios. Prašome nevėluoti – būti bent prieš 20 min.

Į renginio teritoriją nebus galima įsinešti aštrių, metalinių daiktų (pvz.: peilių, metalinių lazdų, kotų, didelių raktų ryšulių ir pan.).
Įsinešti bus galima: nešiojamas kėdutes, vandenį (pageidautina, kad būtų plastiko inde), termosą, sausus užkandžius, vėliavas (kotai turėtų būti ne metaliniai), jei kas vartoja, nepamirškite vaistų, pasirūpinkite tinkama apranga, avalyne. Vietoj skėčių turėti lietpalčius.

Kviečiame kasdien asmeniškai ir bendruomenėse melstis popiežiaus intencija bei už artėjantį Šv. Tėvo atvykimą malda:

Melskime už mūsų Šventąjį Tėvą Pranciškų,

kad Viešpats Dievas, išrinkęs jį vyriausiuoju vyskupu,

saugotų jį sveiką ir tvirtą savo Bažnyčiai – šventajai Dievo tautai valdyti,

o mums, jo atvykimo belaukiantiems, padėtų deramai pasiruošti

ir išgirsti jo nešamą evangelinę tikėjimo,

vilties ir meilės žinią.