Kviečiame paaukoti Visų Šventųjų parapijai

Brangūs parapijiečiai, kviečiame savo auka prisidėti prie bažnyčios išlaikymo šiuo mums visiems sunkiu laikotarpiu.

Tai galite padaryti:

Banko pavedimu

Norėdami paaukoti Vilniaus Visų Šventųjų Parapijos bažnyčiai banko pavedimu, maloniai prašome pervesti aukojamą sumą į parapijos sąskaitą:

Paramos gavėjas: VILNIAUS VISŲ ŠVENTŲJŲ PARAPIJA (oficialus pavadinimas) Atsiskaitomoji sąskaita: LT707300010002447367 Paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas): 191312719 Adresas: Rūdninkų g. 20/1, LT-01135 Vilnius Bankas: Swedbank AB Banko kodas: 73000 SWIFT: HABALT22

Nuoširdžiai dėkojame Jums už geranorišką paramą!

Per Bank-link (Paysera)

Vos keliais paspaudimais galite paaukoti  Vilniaus Visų Šventųjų Parapijos bažnyčiai norimą sumą, jei turite sąskaitą šiuose bankuose: Swedbank, SEB, DBN, Danske Bank, Nordea, Citadelė, Šiaulių banke, Medicinos banke, Lietuvos kredito unijose (i-Unija) arba Paysera sistemoje.

Nuoširdžiai dėkojame Jums už geranorišką paramą!