Kviečiame savanorius prisijungti prie „Artumo” programos

Mieli parapijiečiai,

kviečiame jungtis meilės darbuose Visų Šventųjų bažnyčioje veikiančioje „Artumo“ programoje. Programos veikla skirta teikti globą bei slaugą vienišiems, neįgaliesiems, senyvo amžiaus asmenims, siekiant palengvinti jų išgyvenimus patiriamus dėl ligos, senatvės, apleistumo, bei jų artimiesiems, kuriems tenka pagrindinė priežiūros ir slaugos dalis.

Šiuo metu programoje dalyvauja apie 20 savanorių, kurie lanko senyvo amžiaus žmones namuose bei skiria jiems savo dėmesį, laiką. Kviečiame ir Jus tapti „Artumo“ programos dalimi – dalintis bendryste ir viltimi su parapijos teritorijoje gyvenančiais neįgaliais, sergančiais, vyresnio amžiaus žmonėmis bei jų artimaisiais.

Prašome atsiliepti ir tų, kurie žinote žmones, kuriems šiuo metu reikalinga pagalba namuose.

Dėl detalesnės informacijos prašome kreiptis į programos koordinatorę Astą telefonu +370 683 32 907.

Laukiame Jūsų!

Artumo programa