Spektaklis BEVARDĖ balandžio 1-ąją 17 val.

Balandžio 1 d. 17 val. KELIONĖS TEATRAS kviečia į spektaklį „Bevardė“, kuris vyks Vilniaus Visų Šventųjų parapijos namų teatro salėje (Pylimo g. 50, įėjimas iš kiemo pusės).

Spektaklio autorė: Donata KielaitėKelionės teatras
Muzikos režisierius: Jurgis Valančauskas
Scenografė padėjėja: Jūratė Račinskaitė
Choreografė: Emilija Valančauskaitė
Vaidina: Diana Anevičiūtė ir Donata Kielaitė
Trukmė: 1 val.

Spektaklis Bevardė“ yra apie savęs paieškas bei kertinius gyvenimo momentus, kuomet po truputį tolstant saugiam vaikystės uostui tenka savęs paklausti „Kas aš? Kur aš? Ir kodėl?
Scenoje žiūrovas mato dvi moteris. Viena iš jų reali. Ji susidėjusi lagaminą ir ketina išvykti. Kita – jos siela, kartais virstanti angelu, kartais kankinančiu demonu. Eigoje suprantame, kad susidūrus su sunkumais, neišsprendžiamais klausimais ar net užklupus neperregimai nevilčiai, vienintelė kelionė į kurią reikia leistis, – nėra išorinė. Nereikia iš karto pasiduoti impulsui bėgti, keisti darboviečių, mokyklų ar draugų. Kartais užtenka leistis į žymiai sudėtingesnę kelionę ir susitikti su ta esybe, su kuria neužmezgus dialogo, neįmanomi charmoningi ir jokie kiti žmogiški santykiai. Spektaklis „Bevardė“ – tai kelionė savin, tai bandymas užmegzti ryšį su savo siela.O juk kartais į susitaikymą atveda tik žiaurus susikivirčijimas.
Spektaklyje „Bevardė“ yra nuolat atsigęžiama į vaikystę ir bandoma pasisemti išminties iš to užmiršto laiko. Prisimenama, kad vaikystė buvo kupina jaukumo, o dabar tas jaukumas dingęs. Vaikystėje jaustasi saugiai, o dabar tenka gyventi įsitempus, nesaugiai ir neramiai. Vaiksytėje mokėjom iš tiesų bendrauti, iš tiesų girdėti, o dabar dažnai nežiūrom vienas kitam į akis, nemokam įsiklausyti, išgirsti, suprasti. Spekaklio „Bevardė“ lyrinė herojė nepasitenkina nusistovėjusiom gyvenimo normom, primetamais elgesio standartais, prioritetais. Ji siekia tikrumo ir tiesos, kad ir kokia skaudi ji būtų; siekia ėjimo į priekį ir nuolatinės pažangos ne tik dėl to, kad yra užsispyrusi, bet ir dėl to, kad kitaip negali. 

Bilietus į spektaklį „Bevardė“ galima įsigyti TIKETOS KASOSE (LNDT kasose, Vagos knygynuose, Maxima XX) bei TIKETA.LT internetinėje prekyboje. Taip pat bilietus galite įsigyti vietoje prieš spektaklį arba rezervuoti vietas, susisiekdami su mumis el.paštu donata.kielaite@gmail.com arba telefonais 8 686 62518, 8 643 53712.

Kontaktai:
(Bilietų platinimas) Jurgis Valančauskas: 8 643 53712
Aktorė Donata Kielaitė: 8 686 62518


Atgal Atgal