Namų bažnyčia beldžia ir į Visų Šventųjų parapijos duris

Oksana ir Romualdas kviečia kurti šeimų grupę Visų Šventųjų parapijoje pagal Namų Bažnyčios principus.

Vaikų pasiruošimui Pirmajai Šv. Komunijai artėjant į pabaigą, baigėsi ir tėvų katechezės susitikimai, kuriuos vainikavo kviestiniai svečiai iš šeimų bendruomenės Namų bažnyčia: Brigida ir Andrius su šeima bei Oksana ir Romualdas. Poros pasakojo apie buvimo bendruomenėje naudą bei kvietė kurti šeimų grupę Visų Šventųjų parapijoje pagal Namų Bažnyčios principus.

Namų Bažnyčia – tai katalikiška šeimų bendruomenė, vienijanti šeimas, kurios nori drauge augti tikėjime, gilintis į Dievo Žodį, saugioje aplinkoje dalintis patiriamais džiaugsmais ir iššūkiais. Naujai susikūrusią bendruomenės grupę pasiruošusi lydėti (dalyvauti ir vesti susitikimus) senbuvė Namų Bažnyčios šeima bei kunigas. Susitikimų, kurie vyksta kartą per mėnesį, metu būna vaišės, pasidalinimas, malda, Šventojo Rašto skaitymas, pristatoma tam tikra tema.

Namų Bažnyčioje gali dalyvauti šeimos, kuriose sutuoktiniai yra priėmę Santuokos sakramentą. Susitikimai vyks lietuvių kalba, grupėje numatoma ne daugiau 7 porų.

Susidomėjusius prašome kreiptis į Jurgitą, tel. nr.: 8 612 56172 arba el. p.: poc.jurgita@gmail.com.