Linkėjimai iš pal. Mykolo Giedraičio šventės

Vilniaus Visų Šventųjų parapijietės siunčia šilčiausius linkėjimus iš pal. Mykolo Giedraičio beatifikacijos Padėkos Iškilmių Videniškiuose!

Iškilmingose padėkos šv. Mišiose už garbingąjį Mykolą Giedraitį, kurios vyko birželio 22 dieną Videniškiuose, Molėtų rajone, dalyvavo didelis būrys maldininkų ne tik iš Lietuvos, Lenkijos, bet ir iš kitų šalių.

Mūsų tautietį Dievo tarną Mykolą Giedraitį popiežius Pranciškus palaimintuoju paskelbė 2018 metų lapkričio 8-ąją.

Į šias mišias labai norėjau nuvykti. Trauka į Videniškius, manomą palaimintojo Mykolo Giedraičio gimtinę, liudija, kokia stipri šio švento žmogaus, gyvenusio daugiau nei prieš 500 metų, tikėjimo galia. Jo nuolankumas ir romumas – tai Dievo siųstas tvirtas ženklas, kad mūsų silpnybėse yra stiprybė.

Lina Bastienė

Apie pal. Mykolą Giedraitį nežinojau daug – rodėsi toks tolimas palaimintasis, ne kažin kiek susijęs su Lietuva. Bet atstumai ir atsiranda iš nepažinimo, ir jie neišnyksta jei nežengi kito link. Po šios piligriminės kelionės pal. Mykolas – daug „savesnis“, nes prisiminsiu ne tik jo gyvenimo, bet ir šių dienų istoriją – kelionės nuotykį kartu su bendražygėmis, iškilmingą padėkos maldą po svilinančia birželio saule, šventiškai nusiteikusio Videniškių miestelio vaizdą ir jame sutiktus bendraminčius. Verta keliauti, patirti, gyventi.

Jurgita Pocevičienė


Atgal Atgal