Švenčiant pirmąjį Dievo Žodžio sekmadienį

Dievo Žodžio sekmadienis. 2020 01 26, Vilniaus Visų Šventųjų parapija

2019 rugsėjo 30 d. Popiežius Pranciškus paskelbė apaštališkąjį laišką „Aperuit illis“ ir nurodė, kad kasmet visoje Bažnyčioje trečiasis eilinis liturginių metų sekmadienis būtų švenčiamas kaip Dievo Žodžio sekmadienis, kuriuo norima sužadinti didesnį tikinčiųjų dėmesį Biblijai, kad ji būtų skaitoma, apmąstoma, kad ji būtų tikinčiųjų maldos ir švenčių šerdis, atsimenant šv. Jeronimo įspėjimą, kad

„kas nėra susipažinęs su Biblija, tas nepažįsta Kristaus“.

Šv. Mišių akimirka Dievo Žodžio sekmadienį. 2020 01 26, Vilniaus Visų Švnetųjų bažnyčia

Taigi 2020 sausio 26 d. visa katalikų bažnyčia džiaugsmingai šventė Dievo Žodį. Vilniaus Visų Šventųjų parapijoje šv. Mišiose, kurias aukojo parapijos klebonas kun. Gintaras Černius, tikintieji galėjo pabučiuoti ar prisiliesti prie Šventojo Rašto taip išreikšdami meilę Dievo Žodžiui ir kviesdami Jį į savo širdį, o šv. Mišių pabaigoje buvo pašventintos tikinčiųjų atsineštos Biblijos.

Vaikų šv. Mišiose buvo pašventintos jaunųjų parapijiečių Biblijos, kad šie nepailstų skaityti ne tik akimis, bet ir širdutėmis.

Ačiū Natalijai Sevastjanovienei už įamžintas akimirkas.

2020 01 28