Visų Šventųjų Šeimos paramos centrui – 15 metų!

Visų Šventųjų Šeimos paramos centro 15-ojo gimtadienio akimirka. 2019 03 08. Nuotr. aut. Robertas Dačkus.

Kovo 8 dieną Visų Šventųjų Šeimos paramos centro bendruomenė šventė savo gimtadienį. 15 – ąjį gimtadienį ėmėme švęsti jau nuo pačio ryto kartu su partneriais iš kitų institucijų. Pristatėme jiems savo veiklą, veikiančias grupes ir programas, parodėme naujas patalpas bei šnekučiavomės prie arbatos ir kavos puodelių, vaišinomės mūsų pačių keptais pyragais. Džiaugiamės sulaukę svečių iš Lentvario, Vilnius Social club, Socialinės paramos centro, Centro poliklinikos, Socialinio veiksmo.

Vakarą skyrėme vaikams, šeimoms, savanoriams, draugams ir rėmėjams. Šventę pradėjome Šventomis Mišiomis mūsų bažnyčioje, nešėme atnašas, giedojome. Grįžus į dienos centrą parapijos Klebonas Gintaras Černius pašventino patalpas, sveikinimo žodžius tarė dienos centro vadovė Lina bei svečiai. Vėliau visi vaišinomės didžiuoju šventiniu tortu, kalbėjomės, labai džiaugiamės sulaukę gausaus būrio buvusių vaikų, darbuotojų, savanorių.

Džiugu, kad mūsų pavasarinis gimtadienis suburia didelę ir gražią buvusią ir esamą Visų Šventųjų bendruomenę, rėmėjus, draugus, kaimynus! Dėkojame už dėmesį, rūpestį ir buvimą kartu su mumis ne tik gražių švenčių metu, bet ir kiekvieną dieną!

Vilniaus Visų Šventųjų parapijos klebonas kun. Gintaras Černius šventina renovuotas Šeimos paramos centro patalpas, bendruomenės narius ir 15-ojo gimtadienio svečius. 2019 03 08. Vilniaus Visų Šventųjų parapijos nuotr.

Visų Šventųjų Šeimos paramos centro bendruomenė ir svečiai. 2019 03 08. Nuotr. aut. Robertas Dačkus.

Nuotraukoje iš kairės į dešinę: Respublikos Prezidentės patarėja Marija Dautartaitė, „Barclays“ operacijų centro Lietuvoje vadovas Mariano Andrade Gonzalez, Vilniaus Visų Šventųjų Šeimos paramos centro vadovė Lina Jurkaitė – Valentinienė. 2019 03 08. Nuotr. aut. Robertas Dačkus.

Vilniaus Visų Šventųjų Šeimos paramos centras,

2019 03 26