Kelionės teatras

Aktorė Donata Kielaitė

Šio teatro pradininkė – aktorė Donata Kielaitė, kūrusi vaidmenis Lietuvos Nacionaliniame Dramos teatre, Valstybiniame Šiaulių dramos teatre, o taip pat vaidinanti Užupio Dramos Teatre. Viskas prasidėjo tuo, kad atsirado noras kurti ir dalintis su kitais savo pasaulio matymu ir žvilgsniu pro teatro prizmę. Taip gimė jau du autoriniai teatriniai darbai – muzikinis poezijos monospektaklis „Kelionė“ pagal Juditos Vaičiūnaitės eiles (rodytas Vilniaus Jaunimo teatre bei Vilniaus teatre „Lėlė“), bei spektaklis-susitikimas su savimi „Bevardė“ (rodytas Kauno menininkų namuose, Lietuvos Teatro Sąjungoje, Trakų bibliotekoje ir t. t.), kuriame taip pat vaidina Nacionalinio Dramos Teatro aktorė Diana Anevičiūtė.
    Mūsų teatro tikslas yra atskleisti jautriausius žmogaus sielos kertelių klodus, stengtis pažinti žmogiškos būties prasmę, dvasinių paieškų kelią ir nepaliaujamas savo vietos paieškas.
    Vilniaus Visų Šventųjų parapijos namų salėje repetuojame, tobuliname ir plečiame jau egzistuojančius spektaklius (spektaklis yra kaip kūdikis, kuris turi nepaliaujamai „gimti iš naujo“, nes kitaip, jeigu nevystysi ir neprižiūrėsi, neatrasi naujų kampų, pradės džiūti kaip sausa šaka). Taip pat pamažu dedame naujo spektaklio pamatus.

Teatro vadovai Jurgis Valančauskas ir Donata Kielaitė

Akimirka iš spektaklio „Bevardė“, vykusio Kauno Menininkų namuose

Aktorės Donata Kielaitė ir Diana Anevičiūtė. Akimirka iš spektaklio „Bevardė“, vykusio Kauno Menininkų namuose

Kūrėjai:
Teatro vadovai: Donata Kielaitė ir Jurgis Valančauskas.
Aktoriai: Donata Kielaitė, Diana Anevičiūtė.
Spektaklių muziką bei apšvietimą kuria: Jurgis Valančauskas.
Drabužius kuria: Grytė Pintukaitė.
Padėjėja-dailininkė: Jūratė Račinskaitė.

Kontaktai:
Donata Kielaitė, mob.: 8 686 62518.
Jurgis Valančauskas, mob.: 8 643 53712.
El. Paštas: donata.kielaite@gmail.com.