Senjorų teatras

Senjorų teatras – ankstesnių Vilniaus Respublikinių profsąjungų kultūros rūmų lietuvių liaudies teatro veiklos tęsėjas. Teatro nariai – ne tik ilgametę patirtį mėgėjų scenoje turintys vyresnio ir garbaus amžiaus žmonės, kolektyve yra ir trisdešimtmečių…

2006 metais Senjorų teatras buvo apdovanotas aukščiausia mėgėjų kolektyvų nominacija „Aukso paukšte“.

Teatrui vadovauja režisierius Vytautas Mikalauskas.

Teatro kūrybinės veiklos pagrindas – lietuviška dramaturgija. Šiuo metu pristatomi net 6 spektakliai: „Skerdžius“ (rež. V. Mikalauskas), „Dobilėlis penkialapis“ (rež. V. Mikalauskas), „Likimai“ (rež. V. Mikalauskas), „Žaldokynė“ (rež. V. Mikalauskas), „Banali mūsų gyvenimo istorija“ (rež. V. Mikalauskas), „Palanga“ (rež. N. A. Baužytė).

Įprastai Parapijos bendruomenės salėje kolektyvas repetuoja antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17.00 val.

Spektaklius Senjorų teatras rodo ne tik Parapijos salėje, bet ir išvyksta į kitus kultūros centrus, kitus miestus ir miestelius.

Kviečiame į teatro spektaklius, tikimės, kad praskaidrinsime Jūsų nuotaiką – net keturi šiuo metu rodomi spektakliai – komedijos.

Jeigu turėtumėte mums kūrybinių pasiūlymų, išsakykite juos mums – būsime dėkingi.

El. paštas senjoruteatrasvilnius@gmail.com