Senjorų teatras

Vytautas ir krivis. Spektaklio akimirka

Aktyvus ruduo Senjorų teatre

Spalio 17 d. 18.30 val. Senjorų teatras maloniai kviečia apsilankyti Vilniaus įgulos karininkų ramovėje (Pamėnkalnio g.13, Vilnius) ir pažiūrėti ten Senjorų teatro spektaklį „Banali mūsų gyvenimo istorija“ pagal E. Ignatavičiaus pjesę „Skyrybos“. Režisierius Vytautas Mikalauskas. Įėjimas nemokamas.

Spalio 19 dieną 18.30 val. VVŠ Parapijos namų salėje (Pylimo g. 50) — A. Griciaus PALANGA! Režisierė Nijolė Baužytė.
Senjorų teatras maloniai kviečia visus į nuotaikingą komediją! Renginys nemokamas.
Teatras dėkoja už kiekvieną paramą.
Į žiūrovų salę patenkama iš kiemo pusės.

Spalio 27 d. Trakų pilyje Senjorų teatras kartu su Trakų Karališkuoju teatru parodys spektaklį „Karūnos šešėlyje“ pagal V. Petkevičių. Scenarijaus autorius ir režisierius Vytautas Mikalauskas
Ši informacija bus papildyta.

Senjorų teatras – ankstesnių Vilniaus Respublikinių profsąjungų kultūros rūmų lietuvių liaudies teatro veiklos tęsėjas. Teatro nariai – ne tik ilgametę patirtį mėgėjų scenoje turintys vyresnio ir garbaus amžiaus žmonės, kolektyve yra ir trisdešimtmečių…

Senjorų teatro aktoriai

2006 metais Senjorų teatras buvo apdovanotas aukščiausia mėgėjų kolektyvų nominacija „Aukso paukšte“.

Teatrui vadovauja režisierius Vytautas Mikalauskas.

Teatro kūrybinės veiklos pagrindas – lietuviška dramaturgija. Šiuo metu pristatomi net 6 spektakliai: „Skerdžius“ (rež. V. Mikalauskas), „Dobilėlis penkialapis“ (rež. V. Mikalauskas), „Likimai“ (rež. V. Mikalauskas), „Žaldokynė“ (rež. V. Mikalauskas), „Banali mūsų gyvenimo istorija“ (rež. V. Mikalauskas), „Palanga“ (rež. N. A. Baužytė).

Įprastai VVŠ Parapijos namų salėje kolektyvas repetuoja antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17.00 val.

Spektaklius Senjorų teatras rodo ne tik Parapijos salėje, bet ir išvyksta į kitus kultūros centrus, kitus miestus ir miestelius.

Kviečiame į teatro spektaklius, tikimės, kad praskaidrinsime Jūsų nuotaiką – net keturi šiuo metu rodomi spektakliai – komedijos.

Jeigu turėtumėte mums kūrybinių pasiūlymų, išsakykite juos mums – būsime dėkingi.

El. paštas senjoruteatrasvilnius@gmail.com