Aktualu

A. A. monsinjoras Jan Kasiukevič (1961–1987–2023)

Šių metų sausio 11 d., eidamas 62-uosius metus, staiga mirė Vilniaus (Kalvarijos) Šv. Kryžiaus Atradimo parapijos rezidentas, monsinjoras, kunigas Jan Kasiukevič

Malda prie Kūčių stalo

Kalėdų laikotarpio pamaldų tvarka Vilniaus Visų Šventųjų parapijoje

Pirmasis Advento sekmadienis 2022

Lapkričio 27 d. – pirmasis Advento sekmadienis. Šv. Mišių metu, bus uždegama pirmoji Advento žvakė, laiminami vainikai bei kalėdaičiai. Kalėdaičius bus galima įsigyti bažnyčioje per visą Advento laikotarpį.

Skaityti plačiau >

Lapkričio 20 d. – švenčiama Kristaus Karaliaus iškilmė. Tradiciškai šią dieną visos surinktos aukos yra skiriamos Vilniaus kunigų seminarijos išlaikymui. Dėkojame parapijiečiams už jūsų dosnų gerumą.

ALFA KURSAS 2022

Džiugi žinia! Į Visų Šventųjų parapiją grįžta ALFA kursas! Pirmasis susitikimas lapkričio 23 d.. Kviečiame registruotis:

Tradicinių giesmių valanda

Kviečiame minėti Vėlinių oktavą ir išėjusius artimuosius atminti senųjų lietuvių giesmių – kantičkų – sąskambiais. Lapkričio 4 d. po 18.30 val. Šv. Mišių Vilniaus Visų Šventųjų bažnyčioje giedos kantičkinių giesmių ansamblis „Bromos“.

Visų Šventųjų tituliniai atlaidai 2022

Lapkričio 1 d., Visų Šventųjų Iškilmę, švęsime Titulinius atlaidus. Šv. Mišios sekmadienio tvarka: lietuvių kalba – 9.00, lenkų k. – 10.30 val. Iškilmingosios šv. Mišios lietuvių kalba 12.00 val.

Vėlinių oktava 2022
Artėja Vėlinių aštuondienis kurio metu melsimės už visus mirusiuosius. Visą Vėlinių aštuondienį, visos šv. Mišios bus aukojamos Jūsų intencijomis. Zakristijoje laukiame lapelių su užrašytais mirusiųjų vardais Vėlinių oktavai. Pamaldų tvarka: