Aktualu

"Šeimų draugystė" Vilniaus Visų Šventųjų parapijoje

Parapijoje pradėjome naują Caritas programą – „Šeimų draugystė“.  Kviečiame atsiliepti visus, kurie norėtų užmegzti draugystę su nuo karo bėgančiais ukrainiečiais, taip pat tuos, kurie esate priėmę pas save ar palaikote santykius su ukrainiečių šeimomis.

Skaityti plačiau >
Spalis – Švč. Mergelės Marijos Rožinio maldos mėnuo.

Spalis – Mergelės Marijos Rožinio maldos mėnuo. Kviečiame visus kartu melstis rožinį kiekvieną dieną prieš Šventąsias Mišias.

Sutvirtinimo sakramentas 2023

Visą spalio mėn. vyksta registracija Sutvirtinimo sakramentui. Pasiruošimas Sutvirtinimo sakramentui vyks nuo  lapkričio mėn..

Rugsėjo 14 d. - Maldos už Ukrainą diena

Rugsėjo 14 d. 18 val. bažnyčioje vyks Švč. Sakramento adoracija, kviečiame bendrai maldai taikos intencija visame pasaulyje, o ypač Ukrainoje.

Naujų mokslo metų pradžia 2022
Rugsėjo 4 d. sekmadienį, kviečiame visus moksleivius, studentus ir jų tėvus, mokytojus, dėstytojus ir visą akademinę bendruomenę drauge pradėti naujus mokslo metus šv. Mišiomis: 09.00, 12.00 lietuvių kalba, 10.30 lenkų kalba.
Šv. Teresės iš Kalkutos atlaidai 2022

Kviečiame rugsėjo 4 d., (sekmadienį) visus tikinčiuosius pirmą kartą Vilniaus Visų Šventųjų bažnyčioje švęsti šv. Motinos Teresės iš Kalkutos atlaidus! Šv. Mišios – įprasta sekmadienio tvarka: 09.00 lietuvių kalba kartu su Šv. Motinos Teresės seserimis; 10.30 lenkų kalba; 12.00 lietuvių kalba.

Pirmoji Komunija 2022

Nuo 2022 m. rugsėjo 18 d. prasideda vaikų, norinčių pasiruošti pirmai Šv. Išpažinčiai ir pirmai Šv. Komunijai, registracija. Registruojami vaikai besimokantys ketvirtose ar vyresnėse klasėse. Registracija truks iki spalio 23 d. sekmadieniais zakristijoje nuo 1000 val. iki 1300 val.

Visų Šventųjų bendruomenės centro rekonstrukcija 2022 m. rugpjūtis
Visų šventųjų bendruomenės centro rekonstrukcijos darbai įsibėgėjo! Tolimesniems remonto darbams labai reikalinga parapijiečių parama todėl likusio rugpjūčio mėn. šventų Mišių metu surinktos aukos bus skirtos prisidėti prie renovacijos išlaidų.
VAJC piligrimystė AUŠROS VARTAI – LENTVARIS – TRAKAI 2022
Rugsėjo 3 d., šeštadienį, Vilniaus arkivyskupijos jaunimo centras jau 16 -tąjį kartą kviečia visą jaunimą į piligrimystę AUŠROS VARTAI – LENTVARIS – TRAKAI.