Atgarsiai

"Šeimų draugystė" Vilniaus Visų Šventųjų parapijoje

Parapijoje pradėjome naują Caritas programą – „Šeimų draugystė“.  Kviečiame atsiliepti visus, kurie norėtų užmegzti draugystę su nuo karo bėgančiais ukrainiečiais, taip pat tuos, kurie esate priėmę pas save ar palaikote santykius su ukrainiečių šeimomis.

Artumo programai - 5!

Daug šiltų žodžių, padėkų ir apkabinimų šiandien buvo Vilniaus Visų Šventųjų parapijoje, kur Artumo programa šventė 5 metų gyvavimo sukaktį.

Pas Viešpatį iškeliavo kunigas Albert Bortiak

2022 metų liepos 11 d. eidamas 50-uosios metus mirė Vilniaus arkivyskupijos kunigas Albert Bortiak.

Akimirkos iš Didžiosios savaitės Vilniaus Visų Šventųjų parapijoje 2022

Aleliuja! Kristus prisikėlė! Akimirkos iš Didžiosios savaitės Vilniaus Visų Šventųjų parapijoje 2022

Apaštalinės Penitenciarijos dekretas dėl Visuotinių atlaidų suteikimo

Paskelbtas Apaštalinės Penitenciarijos dekretas dėl Visuotinių atlaidų suteikimo Vilniaus Visų Šventųjų bažnyčios, šv. Teresės iš Kalkutos parapinėi šventė, rugsėjo 5 d.

Saldainių akcija ,,Bendrystė“

Kiek kartų tai padarėte vienam iš šitų mažiausiųjų mano brolių, man padarėte“ (Mt 25, 40). Vilniaus Visų Šventųjų bendruomenė visą Advento laikotarpį dalyvavo saldainių akcijoje, kurią pavadinome ,,Bendrystė“.

Akimirkos iš 2021 m. Piemenėlių šv. Mišių Vilniaus Visų Šventųjų parapijoje

Alleliuja! Dievas šiandien gimė mūsų žemėje, pastatė palapinę pas mus! Alleliuja!

Advento vainiko žvakių maldos

Kviečiame kartu su šeima melstis prie Advento vainiko, kiekvieną sekmadienį uždegant po vieną žvakę. Prasminga šiai apeigai suburti visą šeimą ir žvakės uždegimą pradėti malda.

Baigtas parapijos patalpų remontas

Nuoširdžiai Dėkojame visiems bažnyčios rėmėjams ir aukotojams kurie prisidėjo prie parapijos patalpų atnaujinimo, šiose patalpose jau renkasi parapijos veiklų grupelės, vyksta Pirmosios Komunijos vaikų pamokos.