Aktualu

Šv. Agota 2020 02 05

Vasario 5 d. (trečiadienį) – Šv. Agota. Šv. Mišių metu bus šventinamas vanduo ir Šv. Agotos duona, kuri yra sakramentalija, sauganti nuo gaisro nelaimės bei sielos ir kūno pavojų.

Šv. Mišios lietuvių kalba – 12.00 ir 18.30 val., lenkų kalba – 10.30 ir 17.30 val.

Šv. Blažiejus 2020 02 03

Vasario 3 d. (pirmadienį) – Šv. Blažiejaus Kankinio dieną – šv. Mišių metu tikintieji bus laiminami šv. Blažiejaus žvakėmis, kurios naudojamos kaip sakramentalija nuo gerklės, kvėpavimo takų ir kitų ligų.

Kristaus paaukojimas (Grabnyčios) 2020 02 02

Vasario 2 d. (sekmadienį) – Kristaus Paaukojimo šventė (Grabnyčios).

Šv. Mišios vyks sekmadienio tvarka.

Bažnyčioje bus galima įsigyti Grabnyčios žvakių.

Dievo Žodžio sekmadienis

Sausio 26 d. – Dievo Žodžio sekmadienis.

Šv. Mišios sekmadienio tvarka.

Alfa 2020

Sausio 15 d. 18.30 val. šv. Mišiomis prasidės pirmasis ALFA kurso susitikimas. Maloniai visų laukiame.

Registracija ČIA.

Kviečiame sekti musų ,,facebook" paskyrą

Kviečiame pamėgti mūsų bažnyčios facebook paskyrą.

Skaityti plačiau >
Viešpaties Apsireiškimas (Trys Karaliai)

Sausio 6 d. (pirmadienį), švenčiant Viešpaties Apsireiškimą (Tris Karalius), bus šventinama kreida bei auksas, smilkalai ir mira (kvepalai). Šv. Mišių tvarka:

Koncertas Trijų Karalių Iškilmei

Sausio 5 d. (sekmadienį), Trijų Karalių išvakarėse, kviečiame į koncertą, kuris vyks mūsų bažnyčioje po 12 val. šv. Mišių.

Koncertas nemokamas.

Šv. Šeimos šventė

Gruodžio 29 d. (sekmadienį) švęsime Šv. Šeimos dieną. Šv. Mišiose bus šeimoms skirtas palaiminimas.