Aktualu

Informacija apie pasiruošimą 2021 m. Pirmajai šv. Komunijai

Nuo 2021 m. rugsėjo 5 d. prasideda vaikų, norinčių pasiruošti Pirmajai Šv. Komunijai, registracija. Registruojami vaikai, besimokantys ketvirtose ar vyresnėse klasėse. Registracija vyks iki spalio 3 d. sekmadieniais zakristijoje nuo 10.00 iki 13.30 val.

Skaityti plačiau >
Naujus mokslo metus pasitikime su malda

Naujus mokslo metus pasitiksime Rugsėjo 5 d. (sekmadienį) 09.00, 10.30 ir 12.00 val.  Šv. Mišiose melsimės už mokinius, studentus, mokytojus, dėstytojus bei visus švietimo darbuotojus. Šv. Mišių metu jiems bus teikiamas specialus palaiminimas.

Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų iškilmė - Žolinė

Rugpjūčio 15 d. sekmadienį, švęsime Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų iškilmę – Žolinę. Kviečiame dalyvauti šv. Mišiose: 09.00, 12.00 – lietuvių kalba ir 10.30 – lenkų kalba. Šv. Mišių metu bus šventinami žolynai bei vaisiai!

Išlydime į kitą parapiją kun. Daniel Narkun

Jau ateinantį sekmadienį, birželio 27 d. , 10.30 val. (PL) ir 12.00 val. (LT) šv. Mišiose atsisveikindami išlydėsime kunigą Daniel į kitą parapiją, kurioje, tikime, jis bus sutiktas su dideliu džiaugsmu ir šiluma.

Sveikiname su Tėvo diena

Sveikiname su Tėvo diena mūsų brangiausius tėčius, senelius, prosenelius ir krikšto tėvus, linkime jiems sveikatos, gyvenimo džiaugsmo ir Viešpaties globos!

Gegužė – Švč. Mergelės Marijos mėnuo

Gegužės mėnuo yra skirtas mūsų Dangiškajai Motinai – Švč. Mergelei Marijai.

Skaityti plačiau >
Padėka už dalyvavimą akcijoje „Pasninko dėžė“

Nuoširdžiai dėkojame visiems, prisidėjusiems prie akcijos Pasninko dėžė ir pasidalinusiems maisto produktais su stokojančiais.

Skaityti plačiau >
Didysis Penktadienis (LT, PL)

Didyjį Penktadienį – GYVYBIŠKAI SVARBI RINKLIAVA ŠVENTAJAI ŽEMEI (LT, PL)

Nuo kovo 25 d. stabdomos šv. Mišios

Nuo rytojaus (kovo 25 d.) iki balandžio 5 d. imtinai šv. Mišios bažnyčiose dalyvaujant tikintiesiems yra stabdomos dėl karantino ribojimų.