Aktualu

Informacija apie pasiruošimą 2021 m. Pirmajai šv. Komunijai

Nuo 2021 m. rugsėjo 5 d. prasideda vaikų, norinčių pasiruošti Pirmajai Šv. Komunijai, registracija. Registruojami vaikai, besimokantys ketvirtose ar vyresnėse klasėse. Registracija vyks iki spalio 3 d. sekmadieniais zakristijoje nuo 10.00 iki 13.30 val.

Skaityti plačiau >
Naujus mokslo metus pasitikime su malda

Naujus mokslo metus pasitiksime Rugsėjo 5 d. (sekmadienį) 09.00, 10.30 ir 12.00 val.  Šv. Mišiose melsimės už mokinius, studentus, mokytojus, dėstytojus bei visus švietimo darbuotojus. Šv. Mišių metu jiems bus teikiamas specialus palaiminimas. 

Skaityti plačiau >
Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų iškilmė - Žolinė

Rugpjūčio 15 d. sekmadienį, švęsime Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų iškilmę – Žolinę. Kviečiame dalyvauti šv. Mišiose: 09.00, 12.00 – lietuvių kalba ir 10.30 – lenkų kalba. Šv. Mišių metu bus šventinami žolynai bei vaisiai!

Skaityti plačiau >
Išlydime į kitą parapiją kun. Daniel Narkun

Jau ateinantį sekmadienį, birželio 27 d. , 10.30 val. (PL) ir 12.00 val. (LT) šv. Mišiose atsisveikindami išlydėsime kunigą Daniel į kitą parapiją, kurioje, tikime, jis bus sutiktas su dideliu džiaugsmu ir šiluma.

Skaityti plačiau >
Sveikiname su Tėvo diena

Sveikiname su Tėvo diena mūsų brangiausius tėčius, senelius, prosenelius ir krikšto tėvus, linkime jiems sveikatos, gyvenimo džiaugsmo ir Viešpaties globos! 

Skaityti plačiau >
Gegužė – Švč. Mergelės Marijos mėnuo

Gegužės mėnuo yra skirtas mūsų Dangiškajai Motinai – Švč. Mergelei Marijai.

 

Skaityti plačiau >
Padėka už dalyvavimą akcijoje „Pasninko dėžė“

Nuoširdžiai dėkojame visiems, prisidėjusiems prie akcijos Pasninko dėžė ir pasidalinusiems maisto produktais su stokojančiais. 

Skaityti plačiau >
Didysis Penktadienis (LT, PL)

Didyjį Penktadienį – GYVYBIŠKAI SVARBI RINKLIAVA ŠVENTAJAI ŽEMEI (LT, PL) 

Skaityti plačiau >
Nuo kovo 25 d. stabdomos šv. Mišios

Nuo rytojaus (kovo 25 d.) iki balandžio 5 d. imtinai šv. Mišios bažnyčiose dalyvaujant tikintiesiems yra stabdomos dėl karantino ribojimų.

 

Skaityti plačiau >