Aktualu

Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų iškilmės (Žolinės)

Rugpjūčio 15 d., švenčiant Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų iškilmes (Žolines) šv. Mišios lenkų k. 10.30 val., lietuvių k. 9.00 ir 12.00 val. Iškilmių metu bus šventinami žolynai.

13 val. maloniai kviečiame meditacijai sakralinės muzikos apsuptyje.

Skaityti plačiau >
Senjorų teatras laukia naujų narių

Senjorų teatras laukia naujų narių! Senjorų laikas – tai savotiškas asmenybės renesansas, nes atsiradęs laisvas laikas pražysta naujais pomėgiais, darbais ir pasiekimais.

Kvietimas prisidėti saldainiais

Visus parapijiečius kviečiame prisidėti prie Vilniaus Visų Šventųjų parapijos Šeimos paramos centro vaikų stovyklėlės saldainiais, kurių iki liepos 2 d. lauksime zakristijoje. Ačiū!

Birželio 25 d. — vysk. Teofiliaus Matulionio beatifikacija

Birželio 25 d. (sekmadienį) kviečiame visus dalyvauti vysk. Teofiliaus Matulionio beatifikacijos iškilmėse Vilniaus Katedros aikštėje.

Šią dieną mūsų bažnyčioje šv. Mišios vyks 8.00 val. (lenkų k.) ir 9.00 val. (lietuvių k.).

Skaityti plačiau >
Choras iš JAV „Capella Cantorum”

Birželio 25 d. (sekmadienį) 18.00 val. vyks vakarinis suaugusiųjų mišraus choro iš JAV Capella Cantorum koncertas. Įėjimas nemokamas. Maloniai kviečiame!

Koncertas birželio 16-ąją

Birželio 16 d. (penktadienį) 19 val. po Vilniaus Visų Šventųjų bažnyčios skliautais skambės kamerinės muzikos koncertas Skambantys meilės keliai. Renginys nemokamas, maloniai kviečiame!

Vasaros metu vaikų

Vasaros laiku vaikų šv. Mišios sekmadieniais 15.00 val. nevyks.

2017 Tėvo diena

Birželio 4 d. (sekmadienį) 9.00 ir 12.00 val. šv. Mišiose Tėvo dienos proga melsime visiems tėčiams Dievo palaimos ir Švč. Mergelės Marijos globos.

Birželio 5 d. (pirmadienį) 18.30 šv. Mišiose melsimės už visus Amžinybėn iškeliavusius tėčius.

Sekminės 2017

Birželiod. (sekmadienį) švęsime Sekmines — dieną, kai Šventoji Dvasia nužengė ant Jėzaus mokinių. Grįždamas pas Tėvą į namus, Kristus pažadėjo mokiniams, kar­tu ir gimstančiai Bažnyčiai, kad nepaliks jų našlaičiais, o atsiųs jiems Dvasios dovanų.