Parapijos ribos

Vilniaus Visų Šventųjų parapijos ribos


Parapiją sudaro Vilniaus miesto – Naujininkų, dalies Naujamiesčio ir dalies Senamiesčio seniūnijų katalikai, gyvenantys šiose gatvėse ir priemiesčiuose:

GATVĖS: Aguonų, Algirdo (nuo Nr. 53 ir 42 iki galo), Alšėnų, Apso, Arklių (neporiniai numeriai), Asavos, Avinėliu, Barčių, Barūnų, Brolių, Burbiškių (tarp Eišiškių p1. ir Vilniaus – Kauno geležinkelio), Čigonų, Darbininkų, Dariaus ir Girėno, Didžioji (Nr. 33), Dieveniškių, J. Dobkevičiaus, Dubičių, Dusinėnų, Dzūkų (Nr. 1-37; 2-22), Eišiškių pl., Gamyklos, Garvežių, Geležinkelio (išskyrus Nr. 1-5), Geranainių, Gervėbalės, Geologų, Geto Aukų a., Gėlių, A.Gustaičio, Iešmininkų, Jašiūnų, Kalvelių, Kalviškių, Katiliškių, Katros, Kauno (Nr. 2-26), Kaminkelio (Nr. 1-37; 2-30), Kapsų (Nr. 1-37; 2-42), Karaliaus šulinio, Karmelitų, Kelmijos, Konduktorių, Krakūnų, Kruopų, Kuršių, Lenkų (Nr. 1-5; 2-­14), Ligoninės (neporiniai numeriai), Liepkalnio (Nr. 67-131), Mančiagirės, Mechanikų, Meistrų, Melioratorių, Metalo, Mindaugo (nuo Nr. 27 ir 36 iki galo), Molynės, Motorų, Pabarės, Palionių, Panerių (Nr. 1-31; 2-­28), Panevėžio (neporiniai numeriai, išskyrus Nr. 73), Pelesos (Nr. 1-33 ir poriniai), Perlamo, Pylimo (Nr. 38-56; ir nuo Nr. 43 iki galo), Pivašiūnų, Plačioji, Povų, Prūsų, Punios, Punsko, Pupinės, Raistelių, Raugyklos, Ringės, Rodūnės kelias, Rudaminos, Rūdninkų (išskyrus Nr. 1), Sakalaičių, Sakalaičių Sodų 1-oji – 12-oji, Salininkų (neporiniai numeriai iki sankryžos su Vilniaus – Lydos geležinkeliu, toliau – visa gatvė), Seinų, Skaisteros, Sodų, Šv. Stepono, Stoties, Šalčios, Šaltinių, Šaltkalvių, Skurbutėnų, Spenglos, Šalčininkų, F. Šopeno, Šumsko, Švitrigailos (nuo Nr. 40a iki galo), Tabariškių, Telšių, Trobų, Tunelio, Umėdžių (Naujininkų seniūnijoje esanti dalis), Užusienio, Vaikų, F. Vaitkaus, Vaivorykštės, Valakų, Versekos, Visinčios, Vyšnių, Visų Šventųjų, Zanavykų, Zervynų, Zuikių (Naujininkų seniūnijoje esanti dalis), Žadiškių, Žaliojo kelio 1-2-oji, Žirnių (nuo Nr. 35 iki galo ir poriniai numeriai), Žiūrų, Žižmos, P. Žvirkos.

PRIEMIESČIAI: Kelmija, Salininkai, Užusieniai.

Parapijos ribos: Arklių, Visų Šventųjų, Bazilijonų, Pylimo, Geležinkelio, Pelesos, Panevėžio, Žirnių, Liepkalnio, Salininkų gatvėmis iki pervažos su Vilniaus­-Lydos geležinkeliu, minėtu geležinkeliu iki pietinės Vilniaus miesto ribos, pastarąja riba, Kelmijos ir Salininkų sodų pietvakarinėmis prieigomis iki Salininkų gatvės, šia gatve einančia Naujininkų-Panerių seniūnijų riba iki Kauno-Vilniaus geležinkelio, pastaruoju iki sankryžos su Dariaus ir Girėno bei Švitrigailos gatvėmis, pastarąja gatve, Kauno, Raugyklos, Pylimo, Ligoninės, Mėsinių ir Dysnos gatvėmis (paskutiniųjų dviejų namus paliekant Šv.Mikalojaus parapijai), Rūdninkų, Didžiąja gatvėmis.

Parapijos ribos eina gatvės, geležinkelio linijos ar viaduko viduriu.


Atgal Atgal