Atgarsiai

Mūsų jaunimo kelionė 7 sakramentų keliu

Šių metų birželio 25–28 dienomis Vilniaus Visų Šventųjų parapijos jaunimas dalyvavo piligriminiame žygyje 7 sakramentai, kuriame nužygiavo 10 km., baidarėmis praplaukė 20 km., dviračiais numynė 30 km. ir padarė vieną didelį šuolį Dievo link! Džiaugiamės ir didžiuojamės jaunaisiais parapijiečiais, prisilietusiais prie sakramentų, jų ženklų ir nešamų malonių.

Skaityti plačiau >
Linkėjimai iš pal. Mykolo Giedraičio šventės

Iškilmingose padėkos šv. Mišiose už garbingąjį Mykolą Giedraitį, kurios vyko birželio 22 dieną Videniškiuose, Molėtų rajone, dalyvavo didelis būrys maldininkų ne tik iš Lietuvos, Lenkijos, bet ir iš kitų šalių.

Mūsų tautietį Dievo tarną Mykolą Giedraitį popiežius Pranciškus palaimintuoju paskelbė 2018 metų lapkričio 8-ąją.

 

Skaityti plačiau >
Mamų grupelė atsisveikina iki kitų susitikimų

Susitikimų metu kalbėjome apie įvairius su motinyste susijusius džiaugsmus, iššūkius ir sunkumus: nuo laiko sau, poilsio ir asmeninio tobulėjimo iki motinystės prasmės, svarbos bei vilties, kad esi ne viena net tada, kai atrodo, jog visas pasaulis griūna ant tavo pečių. Tai buvo mamoms skirtas laikas ir erdvė, galimybė atsiverti, išsikalbėti, suprasti ir būti suprastai…

Skaityti plačiau >
Tariame AČIŪ mūsų tikybos mokytojams

Visa Visų Šventųjų bendruomenė nuoširdžiausiai dėkoja tiems žmonėms, kurie sėja tikėjimo sėklą mažuosiuose mūsų parapijiečiuose. Lai Jūsų tiesiamas Kelias visose širdutėse išlieka pagrindiniu gyvenimo keliu, o Viešpats Jums už tai gausiai atlygina reikalingomis malonėmis!

Ačiū mūsų tikybos mokytojams už šiuos gausius vaisių mokslo metus.

 

Skaityti plačiau >
Sutvirtinamiesiems – Visų Šventųjų užtarimas

Kaip klebonas kun. Gintaras Černius minėjo, jog kandidatus Sutvirtinimui ruošė ne tik katechetai, bet, tiesiog, aktyvūs parapijiečiai Alfa kursų metu. kalbėjosi ir dalijosi tikėjimo žiniomis su besiruošiančiais Sutvirtinimo Sakramentui.
Kaip nuostabu, kai parapijiečiai vieni kitiems padeda augti tikėjime. –
Džiaugėsi vyskupas Darius Trijonis. 

 

Skaityti plačiau >
Namų bažnyčia beldžia ir į Visų Šventųjų parapijos duris

Vaikų pasiruošimui Pirmajai Šv. Komunijai artėjant į pabaigą, baigėsi ir tėvų katechezės susitikimai, kuriuos vainikavo kviestiniai svečiai iš šeimų bendruomenės Namų bažnyčia: Brigida ir Andrius su šeima bei Oksana ir Romualdas. Poros pasakojo apie buvimo bendruomenėje naudą bei kvietė kurti šeimų grupę Visų Šventųjų parapijoje pagal Namų Bažnyčios principus.

Skaityti plačiau >
Visų Šventųjų Šeimos paramos centrui - 15 metų!

Kovo 8 dieną Visų Šventųjų Šeimos paramos centro bendruomenė šventė savo gimtadienį. 15 – ąjį gimtadienį ėmėme švęsti jau nuo pačio ryto kartu su partneriais iš kitų institucijų. Pristatėme jiems savo veiklą, veikiančias grupes ir programas, parodėme naujas patalpas bei šnekučiavomės prie arbatos ir kavos puodelių, vaišinomės mūsų pačių keptais pyragais.

Skaityti plačiau >
Vysk. Arūno Poniškaičio pažintis su visa Visų Šventųjų parapijos bendruomene

Vasario 17-ąją šv. Mišias aukojant J. E. vyskupui Arūnui Poniškaičiui su parapijos klebonu kun. Gintaru Černiumi ir kun. Daniel Narkun, pasibaigė mūsų parapijos kanoninė vizitacija, kurios metu Vyskupas susipažino su visa mūsų parapija: veiklomis, tarnystėmis, pastoracijomis. Parapijos tikintieji bendravo su Vyskupu įvairiais klausimais – dalijosi ir rūpesčiais, ir ateities planais bei viltimis.

Skaityti plačiau >
Naujininkų mokykla Vasario 16-ąją šventė šv. Mišiomis

<…> Sakytame pamoksle kunigas palygino dvi viena šalia kitos esančias šventes – Šv. Valentino dieną ir Vasario 16-ąją. Širdin įstrigo pasakytos mintys, kad tik meilės dėka šiandien esame laisvi ir tik su meile atlikti darbai yra prasmingi. Ir kiekvienas iš mūsų esame labai svarbūs, nes viskas prasideda nuo mūsų, nuo mūsų pačių priklauso, kokioje Tėvynėje gyvename.

Skaityti plačiau >