Atgarsiai

Piligrimystė į Fatimą

Kiekviena diena dovanojo savo grožį, potyrius. Kalnų grožį keisdavo autentiškų kaimelių vaizdai, eukaliptų giraitės, alyvuogių, vynuogių plantacijos. Smilgos, gerokai aukštesnės už mus, mojo mums vešliomis varpomis. Geltonųjų ir mėlynųjų figų vaismedžiai, graikiniai riešutmedžiai dosniai dalino nepaprasto skonio vaisius.

Visų Šventųjų parapijos susitikimas su Popiežiumi Lietuvoje

Šių metų rugsėjo 22—23 dienomis vykęs Šv. Tėvo Pranciškaus vizitas buvo be abejonės vienas svarbiausių įvykių Lietuvoje, tarp kurių ir Nacionalinis Gailestingumo Kongresas, Dievo tarno Teofiliaus Matulionio paskelbimas palaimintuoju bei šv. Motinos Teresės beatifikacija ir jos relikvijų įšventinimas Visų Šventųjų bažnyčioje.

Ruošiantis Šv. Tėvo vizitui

Popiežiaus atvykimo į Lietuvą išvakarėse, rugsėjo 21-ąją, Vilniaus Visų Šventųjų bažnyčioje vyko muzikinis koncertas, kurio svečiai – norvegų choras Sogndal Songlag ir Lietuvos mokslų akademijos choras pakerėjo susirinkusiuosius savo balsais ir suteikė galimybę, klausantis širdį virpinančių garsų, pasinerti ir į savo vidinę jauseną ir mintis.

Vyskupo Arūno Poniškaičio žodis parapijos tikintiesiems

Skaitant šventosios Motinos Teresės biografiją ir laiškus, mane labiausiai nustebino viena – kaip ji išgirdo pašaukimą. Tai buvo vienintelis žodis Trokštu. Ji išgirdo šį žodį pragyvenusi jau ne mažą dalį savo gyvenimo, šurmulyje… Ir per šį vieną žodį ji suprato savo misiją: vandens, duonos, orumo, meilės. – vysk. A. Poniškaitis.

Skaityti plačiau >
Meldžiame pažinimo džiaugsmo mokslo metams

Rugsėjo 2-ą dieną, sekmadienį, Vilniaus Visų Šventųjų bažnyčioje šv. Mišiose meldėmės už moksleivius, studentus, pedagogus ir visus švietimo įstaigų darbuotojus ir vadovus. Prasidėję nauji mokslo ir žinių metai paliečia kiekvieną mūsų – pasibaigusi vasara, atostogų metas, praneša, kad grįžtame į įprastą rutiną, mokslus, studijas, darbus.

Skaityti plačiau >
Pasitinkame naująjį Visų Šventųjų bažnyčios, parapijos bei bendruomenės narį, kunigą Daniel Narkun

Džiaugsmo kupina širdimi pasitinkame naująjį Visų Šventųjų bažnyčios, parapijos bei bendruomenės narį, kunigą Daniel Narkun. Šių metų birželio mėnesį kun. Daniel paskirtas Vilniaus Visų Šventųjų parapijos vikaru ir Vilniaus arkivyskupijos Jaunimo centro sielovadininku.

Skaityti plačiau >
Iškilmingose šv. Mišiose Visų Šventųjų parapijoje suteiktas Sutvirtinimo sakramentas

Balandžio 29 dieną Visų Šventųjų bažnyčioje 12 val. šv. Mišiose drauge šventėme Sutvirtinimo sakramentą, kurį net penkiasdešimčiai sutvirtinamųjų suteikė Vilniaus arkivyskupas metropolitas Gintaras Grušas. Po šv. Mišių, tikintiesiems susirinkus agapei, pakalbinome mūsų ganytoją Gintarą Grušą.

Didysis Velykų Tridienis Visų Šventųjų parapijoje

…tądien pirmą kartą gyvenime dalyvavau Didžiojo Ketvirtadienio Mišiose. Sunku žodžiais nupasakoti to vakaro sakralumą ir kartu džiaugsmą, kurį patiri, kai žinai, kas tuo metu vyksta bažnyčioje. Anksčiau, kol mano gyvenime nebuvo Alfa kurso, nesupratau nei Didžiosios savaitės, nei pačių Velykų tikrosios reikšmės.

Kaip Visų Šventųjų vaikai Verbų Sekmadienį šventė

Kas daugiau, jei ne vaikai, mūsų bažnyčią pripildo nuoširdaus klegesio ir džiaugsmo. Jaunieji Vilniaus Visų Šventųjų bažnyčios parapijiečiai kas savaitę atsakingai lanko katechezės pamokas: vieni – ruošiasi Pirmąjai Šv. Komunijai, kiti – jau antrus ar net trečius metus gilina savo tikėjimą draugų apsuptyje.