Atgarsiai

Lietuvių namų abiturientai sukvietė į Draugystės popietę

Birželio 26 d. Vilniaus Visų Šventųjų parapijoje esančios Vilniaus lietuvių namų mokyklos abiturientai sukvietė visus į Draugystės popietę. Klebonas kun. Gintaras Černius šią bendrystės valandą pradėjo susirinkusiųjų palaiminimu ir linkėjo abituarientams ištvermės ir sėkmės laukiančiuose egzaminuose.

 

Skaityti plačiau >
Sutvirtinimo sakramento iškilmės

Birželio 28 d. Vilniaus Visų Šventųjų parapijoje vysk. Arūnas Poniškaitis suteikį Sutvirtinimo sakramentą.

Per šv. Mišias Vyskupas linkėjo sutvirtinamiesiems gautų septynių Šv. Dvasios dovanų nepadėti į užmirštą lentyną, bet drąsiai naudoti gyvenime, auginti jas savyje, puoselėti, ir, žinoma, dalintis su kitais. 

 

Skaityti plačiau >
Rūpinimasis senoliais, arba, su kuo susiduria Artumo savanoriai?

Birželio 15 d. minime 2011 metais Jungtinių Tautų įsteigtą Pasaulinę kovos prieš blogą elgesį su pagyvenusiais žmonėmis dieną.

Kviečiame pasiklausyti Marijos radijo laidos įrašo, kuriame karitatyvinių programų parapijose koordinatorė Ieva Kuzmaitė, kartu su „Artumo“ programos koordinatorėmis Aleksandra (Vilniaus Visų Šventųjų parapija) ir Liucija (Vilniaus Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo parapija) dalinasi savo patirtimis ir žiniomis. 

Skaityti plačiau >
Popiežiaus Pranciškaus laiškas gegužės mėnesiui

Brangūs broliai ir seserys,

Artinasi gegužės mėnuo, kai Dievo tauta ypač uoliai reiškia savo meilę ir pamaldumą Mergelei Marijai. Šio mėnesio tradicija yra melstis Rožinio malda namie, šeimoje. Pandemijos apribojimai mus „privertė“ vertinti šį naminį aspektą taip pat dvasiniu požiūriu.

 

 

Skaityti plačiau >
Nuo balandžio 27-osios atveriamos bažnyčių durys

Su džiaugsmu pranešame, kad karantino šalyje švelninimas patiekė ir bažnyčias, todėl nuo balandžio 27 d. tikintieji galės lankytis šv. Mišiose ir priimti sakramentus pirmadieniais-šeštadieniais (sekmadieninės šv. Mišios kolkas nėra galimos). 

Vilniaus Visų Šventųjų bažnyčia lankytojams bus atvira nuo balandžio 27 d.:

 

Skaityti plačiau >
Klebono kun. Gintaro Černiaus sveikinimas sulaukus Šv. Velykų (LT+PL)

Mielieji, štai ir Šv. Velykos.

Kiek daug skubos ir veiksmo šioje didingoje šventėje…

Moterys skuba pas kapa. Tas kitas mokinys pralenkė Petrą bėgdamas prie tušcio kapo. Emauso mokiniai paskubomis iškeliauja.

Pripratome ir mes bėgti, kažką daryti, kad tik ateitų Velykos, kad tik Kristus prisikeltų.

 

Skaityti plačiau >
Arkivysk. G. Grušas apie Velykų laukimą: stabdykime virusą, bet ne maldą

Velykos – svarbiausia metų šventė krikščionims, todėl stabdykime užkratą, bet ne maldą, į kurią galime jungtis per televiziją, radiją, internetu. Taip penktadienį spaudos konferencijoje pristatydamas, kaip karantino sąlygomis švęsime šv. Velykas, sakė Lietuvos vyskupų konferencijos pirmininkas arkivyskupas Gintaras Grušas.

 

Skaityti plačiau >
Dėl katechezių vaikams, besiruošiantiems Eucharistijos ir Sutaikinimo sakramentams

Lietuvoje paskelbus karantiną parapijoje nevyksta katechezės susitikimai. Kad nenutrūktų vaikų religinio ugdymo procesas, pasiruošimas Eucharistijos ir Sutaikinimo sakramentų priėmimui vyks nuotoliniu būdu. Kiekvieną savaitę vaikai gaus užduotis. Labai prašome Jūsų padėti savo vaikams tęsti pasiruošimą namuose.

 

Skaityti plačiau >
Penktadienį Popiežius suteiks ypatingąjį palaiminimą tikintiesiems

Penktadienį, kovo 26 d., 19 val. (Lietuvos laiku) popiežius Pranciškus iš Šv. Petro aikštės Vatikane tikintiesiems suteiks ypatingąjį palaiminimą Miestui ir pasauliui (Urbi et Orbi). Šitai Šventasis Tėvas padarys atsižvelgdamas į nepaprastąją padėtį, kurioje šiuo metu yra visa žmonija dėl Covid-19 pandemijos.

„Jau dabar visus kviečiu dvasiškai dalyvauti nuotoliniu būdu <…>

Skaityti plačiau >