Atgarsiai

Su parapija sveikinasi seminaristas Paulius

Esu iš Suvalkijos lygumų, Žaliosios šv. Roko parapijos. Ir kadangi mokausi Vilniaus Šv. Juozapo kunigų seminarijoje, atlieku liturginę – pastoracinę praktiką Visų šventųjų parapijoje. Labai tuo džiaugiuosi. Džiugina malda ir bendruomenė. Bažnyčios grožis, įspūdingumas ir istoriškumas susijungia su Šv. Rašto studijų žiniomis ir tada užplūsta mintis „tai, ką „kalam“ auditorijoje – tikra.“

Skaityti plačiau >
Opieki (Atlaidai)

1 listopada 2020 r. w Uroczystość Wszystkich Świętych, przeżywaliśmy odpust parafialny i intronizację relikwii św. Jana Pawła II, który 1 listopada 1946 r. z rąk księdza kardynała Adama Stefana Sapiehy, przyjął Sakrament Kapłaństwa w prywatnej kaplicy arcybiskupów krakowskich.

Relikwie pierwszego stopnia – św. Jana Pawła II, ksiądz kardynał Stanisław Dziwisz, przekazał z myślą o młodzież.

Skaityti plačiau >
Visų Šventųjų Iškilmių ir Vėlinių prasmė

Lapkričio mėnesį pradedame dviem šventėmis: Visų Šventųjų iškilme ir Vėlinių diena. Dažnai esame linkę jas supainioti, abi dienas skirti artimųjų kapų lankymui, mirusiųjų pagerbimui.  Apie tikrąją Visų Šventųjų iškilmės prasmę ir maldos už mirusiuosius Vėlinių aštuondienį svarbą ne tik anapilin išėjusiems mūsų artimiesiems, bet ir mums…

 

Skaityti plačiau >
Visų Šventųjų parapijietės Laurynos šilti žygio į Trakus įspūdžiai

Šiemet buvo 14 – tasis piligriminis jaunimo žygis Vilnius-Lentvaris-Trakai. Aš asmeniškai dalyvavau antrą kartą. Tiesiog įspūdinga, kaip netikėtai veda Dievas ir šis žygis man tai dar kartą įrodė. Kadangi viskas man jau buvo žinoma, jaučiausi saugiai ir patogiai, nes žinojau, ko laukti. Vėl daug giedojom nuostabių giesmių, bendravome su pažįstamais ir susipažinome su kitais dalyviais.

 

Skaityti plačiau >
Šv. Motinos Teresės Iškilmė

Šv. Motina Teresė dovanojo visą save Dievui ir pasauliui kiekvieną dieną: nuolankumu, šypsena, geru žodžiu ir kviečia mus nebijoti dovanoti save. 

Praėjusį šeštadienį, rugsėjo 5 d., 10.00 val. Vilniaus Visų Šventųjų bažnyčioje, kaip kasmet, šventėme šv. Motinos Teresės Iškilmę melsdami Šventosios užtarimo sau ir viesiems pasaulio stokojantiesiems…

 

Skaityti plačiau >
Pirmosios šv. Komunijos šventės parapijoje

Vilniaus Visų Šventųjų parapijoje per rugpjūčio mėnesį Pirmąją Šventąją Komuniją priėmė net 134 vaikai! Kad užtikrinti saugumą, šventė vyko 7-is kartus, apytiksliai po 19 vaikų.

Mažieji parapijiečiai visus metus laukė savo šventės, intensyviai jai ruošėsi ir net po ilgos karantino pertraukos buvo pasiruošę priimti Atgailos ir Eucharistijos sakramentus.

 

Skaityti plačiau >
Įvyko Pirmosios Šv. Komunijos teikimas lenkų kalba

Šių metų rugpjūčio 15 dieną Vilniaus Visų Šventųjų parapijoje vyko Pirmosios Šv. Komunijos šventė lenkų kalba

Šv. Mišias aukojo kun. Daniel Narkun. Su dideliu džiaugmu ir meile visos parapijos vardu sveikiname mažuosius tikinčiuosius priėmus Pirmąją Šv. Komuniją ir dalinamės jų šventės akimirkomis. 

 

Skaityti plačiau >
„Džiumandži“ nuotykiai: „Ar bus naktiniai žaidimai?“

Liepos 7–13 d. vyko Visų Šventųjų šeimos paramos centro paauglių vasaros stovykla. Tai yra vienas laukiamiausių metų įvykių, suteikiantis naujų įspūdžių, patirčių, pamokų. Stovyklų laukia ne tik vaikai, bet ir darbuotojai, savanoriai. 

Nuotykių laukimo nė kiek nesumažino ir pirmąją stovyklos dieną vaikų neišgąsdino net ir 8 km žygis iki stovyklavietės.

Skaityti plačiau >
Svečiuose Šeimos centro stovykloje

Šį penktadienį klebonas kun. Gintaras Černius tradiciškai lankėsi Visų Šventųjų šeimos paramos centro organizuojamoje paaugliukų – paauglių stovykloje Vilkamušių kaime, kurioje drauge šventė Šventąsias Mišias. Džiugu dėl mažųjų tikinčiųjų, kad aktyvioje jų dienotvarkoje visada lieka laiko maldai.

Skaityti plačiau >