Mamų grupė

Kviečiame ikimokyklinukų mamas
į susitikimus prie arbatos
KO REIKIA KIEKVIENAI MAMAI?

mamu-grupe

● Kalbėsimės apie mamų poreikius – naudosimės knyga „Ko reikia kiekvienai mamai“.

● Mokysimės arba prisiminsime kaip atpažinti 9 mamų poreikius – ko mes ilgimės…

● Prisiminsime ir mokysimės kaip pasirūpinti savimi, kad būtume laimingesnės ir geresnės mamos.

Pirmasis susitikimas – VASARIO 13 d. (pirmadienį) 11.00val. Vilniaus Visų Šventųjų parapijos patalpose (Rūdninkų 20).

Susitikimai vyks kartą per savaitę (pirmadieniais) nuo 11.00 iki 12.30. Iš viso vyks 11 grupės susitikimų. Juos veda keturių vaikų mama Jurgita Pocevičienė, savo mintimis besidalijanti www.facebook.com/palaimintos.

Registruokitės, klauskite:
Telefonu: 8 612 56172,
el.p.: poc.jurgita@gmail.com

Pasikalbėjimus organizuoja:
Vilniaus Visų Šventųjų parapija ir Vilniaus arkivyskupijos Šeimos centras

mamu-grupe

Apie mane:

Prieš daugiau kaip 10 metų, kai dar tik pradėjau „mamystės karjerą“, perskaičiau E. Morgan ir C. Kuykendall knygą „Ko reikia kiekvienai mamai“. Nors parašyta amerikiečių, iškart atpažinau save – besidžiaugiančią ir kartu baisiai pavargusią, auginant pirmagimį, besistengiant atitikti įsivaizduojamus standartus ir tiesiog norint būti „pačia pačiausia“.

Tuomet net neįsivaizdavau, kad, praėjus šiek tiek laiko, kai jau „mamystės“ įdirbis bus 4 vaikai ir daugybė knygų, turėsiu galimybę skaityti „Ko reikia kiekvienai mamai?“ , kartu su grupe  dalintis patirtimi ir matyti, kokios stiprios, panašios ir, tuo pačiu, unikalios mes esame.

Labai džiaugiuosi šiais susitikimais ir kviečiu į juos kiekvieną mamą. Išmoksime dalintis, priimti, pasirūpinti savimi, suprasti, kokią svarbią misiją vykdome ir patikėti, kad savo vaikui esu pati geriausia mama!

Dalyvių atsiliepimai:

Turėjom progą atsitraukti nuo vaikų, šeimų ir pažvelgti į save pačią – kokia atėjau į motinystę, kaip ji mane keitė, pasvajoti, kokių galimybių suteikia dabartinė situacija. Vilma

Padėjo viską sudėlioti į lentynėles ir nurimti. Pradėti savimi didžiuotis ir džiaugtis tuo, ką turiu ir dėkoti. Agnė

Visos mamos pasirodė nepaprastai nuoširdžios, užjaučiančios, sugebančios įsijausti į kitą žmogų. Čia nebuvo neteisingos nuomonės ar savo nuostatų brukimo kitoms. Rasa

Labai norėjosi pažinti daugiau mamų, kurios gyvena netoliese, paklausyti, su kokiomis mintimis, rūpesčiais ir džiaugsmais jos gyvena. Buvo jauku kalbėti ir labai įdomu klausytis, gera matyti ir jausti, kaip atrandame kažką naujo. Gražina

mamu-grupe-1

Straipsnio apie šiuos susitikimus nuoroda:

Laidos nuoroda: