Mamų grupė

Kviečiame ikimokyklinukų mamas
į susitikimus prie arbatos
KO REIKIA KIEKVIENAI MAMAI?

mamu-grupe

● Kalbėsimės apie mamų poreikius – naudosimės knyga „Ko reikia kiekvienai mamai“.

● Mokysimės arba prisiminsime kaip atpažinti 9 mamų poreikius – ko mes ilgimės…

● Prisiminsime ir mokysimės kaip pasirūpinti savimi, kad būtume laimingesnės ir geresnės mamos.

Susitikimus veda keturių vaikų mama Jurgita Pocevičienė, savo mintimis besidalijanti www.facebook.com/palaimintos.

Registruokitės, klauskite:
Telefonu: 8 612 56172,
el.p.: poc.jurgita@gmail.com

Pasikalbėjimus organizuoja:
Vilniaus Visų Šventųjų parapija ir Vilniaus arkivyskupijos Šeimos centras

 

mamu-grupe

 

Apie mane:

Prieš daugiau kaip 10 metų, kai dar tik pradėjau „mamystės karjerą“, perskaičiau E. Morgan ir C. Kuykendall knygą „Ko reikia kiekvienai mamai“. Nors parašyta amerikiečių, iškart atpažinau save – besidžiaugiančią ir kartu baisiai pavargusią, auginant pirmagimį, besistengiant atitikti įsivaizduojamus standartus ir tiesiog norint būti „pačia pačiausia“.

Tuomet net neįsivaizdavau, kad, praėjus šiek tiek laiko, kai jau „mamystės“ įdirbis bus 4 vaikai ir daugybė knygų, turėsiu galimybę skaityti „Ko reikia kiekvienai mamai?“ , kartu su grupe  dalintis patirtimi ir matyti, kokios stiprios, panašios ir, tuo pačiu, unikalios mes esame.

Labai džiaugiuosi šiais susitikimais ir kviečiu į juos kiekvieną mamą. Išmoksime dalintis, priimti, pasirūpinti savimi, suprasti, kokią svarbią misiją vykdome ir patikėti, kad savo vaikui esu pati geriausia mama!

 

Dalyvių atsiliepimai:

Ačiū labai už mamų susitikimus. Susirinkome labai skirtingos moterys, o besikalbėdamos atradome daug panašumų, mamiškų panašumų. Labai vertinga buvo išgirsti kitas moteris kalbant apie tai, kas rūpi, kuo kiekviena gyvena, kaip pavyksta ir kaip nepavyksta pasirūpinti savo poreikiais. Drauge pasijuokti iš savęs ir situacijų, į kurias buityje kartais „įkrentame”. Labai gerai, kad susitikimai buvo struktūruoti, ir kalbėjomės konkrečia tema. Jurgita nuostabiai moka apibendrinti, sudėlioti taškus ir nukreipti.

Aistė

Susitikimus pagal knygą „Ko reikia kiekvienai mamai” sąmoningai pasirinkau lankyti antrą kartą ir tikrai nenusivyliau. Buvo gera laukti pirmadienio rytų, patirti moterišką-mamišką bendrystę, turėti galimybę pasidalinti savo mintimis bei įsiklausyti į kitas. Bendrystė tikrai praturtina ir sustiprina motinystės kelyje. Rekomenduoju kiekvienai mamai pasidovanoti po šį susitikimą – atgaivos gurkšnį savo sielai – laiką sau, su savim ir bendramintėmis.

Ieva

 

mamu-grupe-1

Straipsnio apie šiuos susitikimus nuoroda:
http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2016-06-27-ko-reikia-kiekvienai-mamai/146028

Laidos nuoroda:
http://www.marijosradijas.lt/transliacijos/54071-2016-05-10-18-15-seimos-zidinys.html#

 

 

 

 


Atgal Atgal