Mamų grupė

Kviečiame ikimokyklinukų mamas į susitikimus prie arbatos (galima ateiti su vaikais)

KO REIKIA KIEKVIENAI MAMAI

Kalbėsimės apie mamų poreikius – naudosimės knyga „Ko reikia kiekvienai mamai“. Mokysimės arba prisiminsime kaip atpažinti 9 savo poreikius ir kaip į juos atsakyti. Kitaip tariant – atnaujinsime pasirūpinimo savimi įgūdžius, kad būtume laimingesnės ir geresnės mamos.

Vilniaus Visų Šventųjų parapija

Susitikimų vieta: Rūdininkų g. 20/1, Vilnius

Susitikimo trukmė1,5 val. Iš viso bus 12 susitikimų.

Grupė rinksis penktadieniais 10:30 val. Pirmasis susitikimas vasario 28 d.

Prisijungti prie grupės galima iki kovo 20 d.

Registruotis, klausti: Renata – 862781620, renata.lipeikyte@gmail.com

Informacija atnaujinta 2020 03 06.

Susitikimus organizuoja Vilniaus Visų Šventųjų parapija ir Vilniaus arkivyskupijos Šeimos centras.

Daugiau apie mamų susitikimus laidoje Šventadienio mintys. 2018 02 18.

Dalyvių atsiliepimai:

Ačiū labai už mamų susitikimus. Susirinkome labai skirtingos moterys, o besikalbėdamos atradome daug panašumų, mamiškų panašumų. Labai vertinga buvo išgirsti kitas moteris kalbant apie tai, kas rūpi, kuo kiekviena gyvena, kaip pavyksta ir kaip nepavyksta pasirūpinti savo poreikiais. Drauge pasijuokti iš savęs ir situacijų, į kurias buityje kartais „įkrentame”. Labai gerai, kad susitikimai buvo struktūruoti, ir kalbėjomės konkrečia tema. Jurgita nuostabiai moka apibendrinti, sudėlioti taškus ir nukreipti.

Aistė

Susitikimus pagal knygą „Ko reikia kiekvienai mamai” sąmoningai pasirinkau lankyti antrą kartą ir tikrai nenusivyliau. Buvo gera laukti pirmadienio rytų, patirti moterišką-mamišką bendrystę, turėti galimybę pasidalinti savo mintimis bei įsiklausyti į kitas. Bendrystė tikrai praturtina ir sustiprina motinystės kelyje. Rekomenduoju kiekvienai mamai pasidovanoti po šį susitikimą – atgaivos gurkšnį savo sielai – laiką sau, su savim ir bendramintėmis.

Ieva

mamu-grupe-1

Straipsnio apie šiuos susitikimus nuoroda:

Laidos nuoroda: