Sinodinis bažnyčios kelias – VII tema: Sinodalumo ugdymas

Sinodinis kelias Visų Šventųjų parapijoje baigiasi! Kviečiame dalyvauti:

Mieli parapijiečiai, brangūs Visų Šventųjų bažnyčios lankytojai ir svečiai, maloniai kviečiame į paskutinįjį sinodinio kelio susitikimą.  Šio susitikimo metu pasidalinsime savo mintimis, įžvalgomis apie mūsų Bažnyčios veiklas, kaip norėtumėte prisidėti prie bendruomeninės veiklos, tarpusavio santykio ugdymo ir plėtimo.

Šio susitikimo metu svarstysime Ką mums davė sinodiniai susitikimai? Kokius kitus žingsnius turėtume žengti, kad tokie susitikimai nesibaigtų? Kokias išvadas turėtume pasidaryti savo asmeniniame gyvenime, parapijoje, Bažnyčioje?

Popiežius Pranciškus sušaukdamas šį sinodą visą Bažnyčią kviečia apmąstyti temą, kuri yra esmingai svarbi jos gyvenimui ir misijai: „Sinodalumo kelias yra būtent tai, ko Dievas laukia iš Bažnyčios trečiajame tūkstantmetyje“.
Ši kelionė yra drauge dovana ir užduotis: keliaudama drauge ir kartu apmąstydama jau įveiktą kelią, Bažnyčia galės iš patirties mokytis, kokie procesai gali padėti jai gyventi bendrystėje, įgyvendinti dalyvavimą ir atsiverti misijai.

Daugiau informacijos ir pasiruošimo medžiagą VII temai galite rasti:

Dėl susirinkimų teiraukitės:
Tel.: 8 678 32370 (Lina), 8 683 76373 (Onutė), Klebonas kun. Gintaras Černius  +370 670 01 405