Spektaklis „Knyga ir žvaigdžės”

Gegužės 3 dieną, 19 val. (po vakaro šv. Mišių) Parapijos namuose vyks spektaklis „Knyga ir žvaigdžės” (pagal  Juditos Vaičiūnaitės eiles). Įėjimas nemokamas. Maloniai kviečiame.

Spektaklį atliks Vilniaus Universiteto dramos trupės Minimum nariai. Spektaklio metu žiūrovas sakralioje bažnyčios  erdvėje  galės išvysti lyrinio herojaus kelionę po sielos žvaigždynus, atsiveriant knygai ir sau. Lyrinis herojus sceninio vyksmo metu knygoje užrašo scenas, kuriose pasimetusios ir neviltyje užstrigusios sielos ieško ryšio su Dievu ir savimi. Klūpėdami ant kelių meldžiasi ir šaukiasi apvaizdos pagalbos. Eigoje išvystame įvairių skirtingų individų metamorfozę iš tamsos į šviesą. Taip pat spektaklyje skambės ir keletas lotyniškų liturginių kanonų, giesmių: Salve virgo virginum, Laudemus.

Spektaklio režisierė – Donata Kielaitė.
Teatro meno vadovas – Rimantas Venckus.
Choreografijos autorė – Kamilė Narkutė.
Vaidins: Agnė Kuginytė, Gabrielius Zaveckas, Paulius Bareika, Dominykas Barusevičius, Justyna Vansovič, Egidijus Šustauskas, Austėja Šmigelskaitė ir Jurgis Valančauskas.
Kompozicijos trukmė – 1val. Įėjimas nemokamas.