Carito Laikinųjų namų akcija „Padovanok dovaną“

Jau ketvirtus metus, tęsdami tradiciją „Padovanok dovaną“, kviečiame parapijiečius prisidėti prie Vilniaus arkivyskupijos Caritas Laikinųjų namų gyventojams kuriamo Šv. Kūčių ir Šv. Kalėdų švenčių jaukumo išpildant žmogaus Kalėdinį norą, padovanojant norimą dovaną, arba prisidedant auka, kuri bus skirta Šv. Kūčių ir Šv. Kalėdų vaišių stalui.

Prisidėti prie Laikinųjų namų gyventojų Kalėdų galite imant atviruką su gyventojų norais arba vokelį su Carito ženklų aukai Visų Šventųjų bažnyčioje ant galinio dešiniojo altoriaus. Dovanas  ir aukas prašome iki gruodžio 20 dienos atnešti į Laikinuosius namus, esančius Šv. Stepono g.35 arba paduoti Visų Šventųjų bažnyčios kunigams.

Paaukoti lėšų Kūčių vakarienei ar Kalėdų pietums galima pervedant pinigus į Laikinųjų namų sąskaitą:

LT36 7044 0600 0578 6470, AB SEB , paskirtyje nurodant „Kūčioms“.

Dėkojame už Jūsų bendrystę ir linkime gražaus ir šilto laukimo.