Informacija lapkričio 7-29 d.

GJK, brangūs parapijiečiai, tikimės esate sveiki ir saugote save ir kitus. Visi kartu išgyvename sudėtingą laikotarpį, tačiau šioje situacijoje džiaugiamės, kad galime gyvai dalyvauti šv. Mišiose ir priimti sakramentus. 

Valstybėje įvedus karantiną, lapkričio 7-29 dienomis Vilniaus Visų Šventųjų bažnyčioje šv. Mišios vyks įprasta tvarka, tačiau atsakingai laikantis visų taisyklių: 

  1. Prieš įeinant į bažnyčią užsidėti nosį ir burną dengiančią kaukę.
  2. Dezinfekuoti rankas įėjus į bažnyčią.
  3. Atsisėsti tokioje vietoje, kad nepriartėtumėte prie kitų bažnyčios lankytojų 2 metrus.
  4. Dezinfekuoti rankas prieš priimant šv. Komuniją į ranką (toks būdas yra saugiausias).
  5. Laikytis saugaus atstumo eilėje laukiant priimti šv. Komuniją.
  6. Pasibaigus šv. Mišioms kelias minutes pabūti asmeninėje maldoje. Tai ne tik stiprins Jūsų ryšį su Dievu, bet ir padės išvengti nereikalingo kontakto prie išėjimo.

Taip pat primename, kad jei turėjote kontaktą su sergančiuoju ar jaučiate peršalimo simptomų, kviečiame pasilikti namuose ir dalyvauti šv. Mišiose nuotoliniu būdu. 

 

Šiuo metu bažnyčiai reikia Jūsų pagalbos, todėl nuoširdžiai prašome, kas galite, patarnauti savo parapijai ir prisidėti padedant reguliuoti žmonių srautus, užtikrinti kaukių dėvėjimą ir atstumų laikymąsi šv. Mišių metu. Jūsų pagalba labai reikalinga lapkričio mėn. sekmadienio šv. Mišiose: 9.00 lietuvių kalba (2 žmonės), 10.30 lenkų kalba (2 žmonės), 12.00 lietuvių kalba (2 žmonės). Ypatingai prošome vyrų pagalbos. Jei galite prisidėti ir pabudėti (visą informaciją suteiksime susisiekus), prašome paskambinti tel. nr. 864704407. Labai Jums dėkojame! 

2020 11 06

 

 

 

Kiti aktualūs straipsniai: 

Pamaldų laikas ir atviros bažnyčios valandos

Kaip taisyklingai ir pagarbiai priimti šv. Komuniją į ranką LT+PL

Kaip elgtis bažnyčioje, kad visi būtų saugūs?


Atgal Atgal