Pirmoji šv. Komunija 2019-2020

Pirmosios šv. Komunijos teikimo Vilniaus Visų Šventųjų bažnyčioje akimirka. Nuotr. kun. klebonas Gintaras Černius su ką tik Pirmąją šv. Komuniją priėmusiais vaikais. Nuotr. aut. Natalija Sevostjanovienė. 2016 05 24

Informacija norintiems pasiruošti Pirmajai Šv. Komunijai

Nuo rugsėjo 22 d. prasideda vaikų (9-14 metų), norinčių pasiruošti pirmajai Šv. Komunijai registracija, kuri vyks iki spalio 20 d. bažnyčios zakristijoje, sekmadieniais nuo 10:00 val. iki 13:30 val.

Ateidami registruotis su savimi turėkite Krikšto pažymėjimo kopiją ir atsispausdintą bei užpildytą ANKETĄ (doc.)

PIRMASIS SUSITIKIMAS su vaikais, tėveliais (globėjais) prasidės šv. Mišiomis 2019 m. spalio 20 d. 15 val. Po jų parapijos klebonas ir katechetės suteiks informaciją, paskelbs grupių sąrašus ir atsakys į klausimus (dalyvavimas privalomas).

Daugiau informacijos rasite atmintinėje arba atėję registruotis.

Taip pat ATMINTINĘ ir ANKETĄ galite atsisiųsti ir PDF formatu – ČIA.

Trumpas filmukas iš Pirmosios šv. Komunijos teikimo 2019 05 12.

Aut. Natalija Sevostjanovienė.