Šv. Mišios, Msza Św. 2020 03 22 11.00

Dalinamės Vilniaus Visų Šventųjų parapijos klebono kun. Gintaro Černiaus kvietimu mintimis ir širdimis rytoj (kovo 22 d.) 11 val. dalyvauti šv. Mišiose

Iš kairės į dešinę: kun. Daniel Narkun ir klebonas kun. Gintaras Černius. Šv. Mišių akimirka. Vilniaus Visų Šventųjų bažnyčia, 2019 Šv. Velykos.

Rytoj 11 val. su kun. Danieliumi aukosime šventąsias Mišias už parapiją ir bažnyčios lankytojus, mūsų maldos grupes ir veiklas. Visus noriu pakviesti rytoj 11 val. savo mintimis ir širdimis būti kartu bendroje maldoje. Pasimelskime ir prisiminkime vieni kitus. Kartu melskimes už ligonius ir kenčiančius – visus pandemijos ištiktuosius. Prašykime Dievo Globos, kad kuo greičiau vėl galėtume visi susitikti šv. Mišiose. Tegu Viešpats visus laimina ir saugo. Apkabinu.

P.s. Rytoj 11 šv. Mišias pradėsime malda „Tavo apgynimo šaukiamės“. Visus kviečiu pasimelsti šia malda.

Klebonas kun. Gintaras Černius

Jutro, o godz. 11.00, wspólnie z ks. Danielem będzie sprawowana Msza Św. za parafię i wszystkich wiernych, także za działające kręgi wspólnotowe. Wszystkich zapraszam na godz. 11.00 myślami i sercem łączyć się do wspólnej modlitwy. Módlmy się i pamiętajmy jedni o drugich. Módlmy się za chorych i cierpiących – za osoby dotknięte pandemią. Upraszajmy Bożej opieki, abyśmy znów, jak najszybciej spotkalibyśmy się na wspólnej Mszy Św., w kościele parafialnym. Niech Bóg wszystkich błogosławi i strzeże. Uściskam!

P.s. Jutro, o godz. 11.00 Msza Św. rozpocznie się modlitwą: „Pod Twoją obronę…”. Wszystkich zapraszam do wspólnej modlitwy.

Ks. prob. Gintaras Černius

2020 03 21