Šv. Mišių tiesioginės transliacijos

Brangūs parapijiečiai,

Advento vainikas. Vilniaus Visų Šventųjų parapija, 2020 12 13

Lietuvos vyskupai, atsižvelgdami į mus ištikusios situacijos rimtumą dėl koronaviruso grėsmės, nutarė nuo gruodžio 16 d. iki sausio 3 d. sustabdyti viešas pamaldas bažnyčiose, tikinčiuosius ragina jungtis į šv. Mišias, transliuojamas per televiziją, radiją ar internetu.

Skelbiame Kalėdų laiko šv. Mišių transliacijų tvarkaraštį iš Vilniaus arkivyskupijos bažnyčių.

Sąrašas bus atnaujinamas.

Kalendorius:

Gruodžio 18–20 d. Rekolekcijos su broliais joanitais (internetu)
Gruodžio 18–19 d. Rekolekcijos su bendruomene „Viešpaties balsas“
Gruodžio 18–19 d. Rekolekcijos „Su Marija link šv. Kalėdų“ (ves kun. M. Malinauskas SJ) (internetu)
Gruodžio 18–19 d. Rekolekcijos „Dievo Slėpinys ir Mergelė Marija“ su benediktinu t. Gregory Casparini (internetu)
Gruodžio 18–20 d. Rekolekcijos „Jūs nugalėjote blogį“ su t. Mateusz Stachowski OFM Conv (internetu)
Gruodžio 19 d. 18.00 val. Adventinis maldos vakaras Vilniaus šv. Jono Pauliaus II parapijoje (internetu)
Gruodžio 20 d. 14.00 val. Katechezė „Jėzaus Kristaus Įsikūnijimo slėpinys“ (klier. Martynas Kandratavičius) (internetu)
Gruodžio 20 d. 16.00 val. Susikaupimo ir maldos vakaras su Nukryžiuotojo Kristaus seserimis. Ketvirtasis advento sekmadienis (internetu)
Gruodžio 20 d. 17.30 val. Advento sekmadieniais – LMTA studentų, šv. Luko klubo narių, koncertai (internetu)
Gruodžio 20 d. 19.00 val. Maldos vakaras su bendruomene „Maranata“ (internetu)