Visų Šventųjų dieną užbaigsime Ypatingąjį misijų mėnesį

Lapkričio 1 d. (penktadienį), Visų Šventųjų dieną, 12 val. Iškilmingose šv. Mišiose, minėsime ir Ypatingojo misijų mėnesio pabaigą. Šv. Mišias aukos ir  savo mintimis apie misijas pasidalins jėzuitas, misionierius, kunigas Antanas Saulaitis SJ.

Antanas Saulaitis© DELFI / Šarūnas Mažeika

Popiežius Pranciškus 2019 m. spalio mėnesį paskelbė Ypatinguoju misijų mėnesiu, skirtu švęsti popiežiaus Benedikto XV apaštališkojo laiško Maximum Illud 100 metų sukakčiai, kurio tema – Pakrikštyti ir siunčiami: Kristaus Bažnyčios misija pasaulyje.

Misionieriams ir misionierėms, taip pat visiems tiems, kurie savo Krikšto galia kokiu nors būdu dalyvauja Bažnyčios misijoje, iš širdies siunčiu savo palaiminimą. Popiežius Pranciškus

Ypatingojo misijų mėnesio esmė slypi trijuose žodžiuose: malda, liudijimas, parama. Taip reiškiasi viso pasaulio tikinčiųjų solidarumas su Bažnyčia: kad ir kokiame žemyne gyventume – prisidedame prie bendro tikslo, kai meldžiamės už misijų poreikius. Tokiu būdu patys esame misionieriai.

Bažnyčia skatina liudyti Evangeliją savo gyvenimu – skelbti Kristų ne tik spalį, bet visą savo gyvenimą – kiekvieną dieną. Nors Ypatingasis misijų mėnuo greitai baigsis, Bažnyčios misija tęsis – iki pasaulio pabaigos.

Todėl simboliškai Ypatingąjį misijų mėnesį užbaigiant Visų Šventųjų Iškilme, kviečiame visus tikinčiuosius į Iškilmingąsias šv. Mišias Vilniaus Visų Šventųjų bažnyčioje lapkričio 1 d., 12 val., kurias aukos jėzuitas, misionierius, kunigas Antanas Saulaitis SJ. Kunigas kalbės apie misijas, kvies visus drauge dėkoti Viešpačiui už praėjusį misijų mėnesį, už šventuosius misionierius, skleidusius Dievo žodį, melstis už gyvus ir mirusius pasaulio ir Lietuvos misionierius.

2019 10 11