Baigtas parapijos patalpų remontas

Norime pasidalinti džiaugsmu ir informuoti, kad jau baigtas parapijos patalpų remontas bei nupirkti du drėgmės surinkėjai! 🙏 Nuoširdžiai Dėkojame visiems bažnyčios rėmėjams ir aukotojams kurie prisidėjo prie parapijos patalpų atnaujinimo, šiose patalpose jau renkasi parapijos veiklų grupelės, vyksta Pirmosios Komunijos vaikų pamokos.

Užsitęsus bendruomenės centro rekonstrukcijos darbams, rugpjūčio mėnesį klebono Gintaro sprendimu buvo skubiai pradėtos tvarkyti kitos mūsų bažnyčios patalpos, kad artėjant rudeniui galima būtų greičiau atnaujinti parapijoje veikiančių grupių veiklas, tol kol bus renovuojamas bendruomenės centras. Patalpos daug metų buvo neremontuotos, jose buvo susikaupę daug drėgmės ir pelėsio.

Šiuo metu Visų Šventųjų parapijoje veikiančios tarnysčių grupės:

• Šeimos paramos centras
  • Vaikų dienos centras
  • Mamų grupė
  • Jaunimo grupė
  • 3 chorai
  • Maldos grupė – Marijos legionas
  • Maldos grupė – Motinos maldoje
  • Maldos grupė – Flos Carmeli
  • AA grupės
  • NA grupė

Dėkojame bažnyčios rėmėjams ir aukotojams!

Nuotraukos po remonto: