Choras „Viešpaties vynuogynas“ rekolekcijose pasisėmė naujų jėgų

Vilniaus Visų Šventųjų parapijos choro „Viešpaties vynuogynas“ rekolekcijų dalyviai 2019 11 17, Šiauliai.

Turbūt pastebėjome tylesnes nei įprastai paskutiniojo sekmadienio 12 val. šv. Mišias… Mus trumpam buvo palikęs kiekvieną sekmadienį mus džiuginantis choras, turėjęs kasmetines savaitgalio rekolekcijas. Džiaugdamiesi choro Viešpaties vynuogynas tobulėjimu profesinėje srityje ir augimu dvasinėje sferoje dalinamės parapijietės choristės Laurynos Naprušytės įspūdžiais iš rekolekcijų.

Praėjusį savaitgalį mūsų choras „Viešpaties vynuogynas“ lankėsi Šiauliuose, Šv. Ignaco Lojolos bažnyčioje, pas tėvą Stasį Kazėną SJ. Buvo gera grįžti po metų ir vėl patirti tėvo Stasio rūpestį, svetingumą, globą.

Šios trumpos, bet jaukios, choro rekolekcijos sujungė mus dar labiau, padėjo pažinti vienas kitą asmeniškai. Mokėmės naujų Kalėdinių giesmių, aplankėme Kryžių kalną, dalinomės patirtimi apie tikėjimą ir Šv. Mergelės Marijos vedimą per gyvenimo vingius. Vakaro adoracija ir tylos laikas buvimui tik su savimi ir Dievu atgaivino sielą.

Pripildytas ramybės ir Šventosios Dvasios dovanų mūsų choras ir toliau Jums visiems, per giesmes, skleis dar didesnę savo meilę.

Lauryna Naprušytė