Dėl katechezių vaikams, besiruošiantiems Eucharistijos ir Sutaikinimo sakramentams

Mieli tėveliai,

Verbų Sekmadienio šv. Mišių akimirka. 2018. Nuotr. aut. Natalija Sevostjanovienė

Lietuvoje paskelbus karantiną parapijoje nevyksta katechezės susitikimai. Kad nenutrūktų vaikų religinio ugdymo procesas, pasiruošimas Eucharistijos ir Sutaikinimo sakramentų priėmimui vyks nuotoliniu būdu. Kiekvieną savaitę vaikai gaus užduotis. Labai prašome Jūsų padėti savo vaikams tęsti pasiruošimą namuose.

Karantino metu bažnyčioje nevyksta viešos Šv. Mišios, todėl negalime susitikti su vaikais sekmadieniais. Pasiruošimui yra būtina išmokti ir sąmoningai dalyvauti Šv. Mišių aukoje. Todėl, kaip ir visi tikintieji, taip ir Jūs, kartu su savo vaikais esate kviečiami švęsti sekmadienį ir dalyvauti Šv. Mišiose nuotoliniu būdu. Karantino metu kiekvieną sekmadienį 12.30 per LRT Plius kanalą yra transliuojamos Šv. Mišios. Labai kviečiame tuo metu ir dalyvauti jose. Svarbu, kad vaikai ne tik girdėtų, bet ir matytų, kas vyksta Šv. Mišiose. Reikia jose pilnai dalyvauti: turėti su savimi maldynėlį ir melstis nuo pradžių iki pabaigos, nepatingėti reikiamu laiku atsistoti, atsiklaupti ar atsisėsti. Tuo metu neužsiimti jokiais pašaliniais dalykais: nežaisti ir nekalbėti telefonu ir pan.

Dabar viskas priklauso tik nuo Jūsų, ar vaikai sėkmingai užbaigs pasiruošimą sakramentams šiais mokslo metais.

Kartokite su vaikais visa tai, kas jau buvo išmokta, drąsiai klauskite katecheto, išmokite tai, kas bus užduota.

Linkime tikrai pasistengti ir padėti savo vaikams.

2020 03 27