Mamų grupelė atsisveikina iki kitų metų

Paskutinį žiemos mėnesį Visų Šventųjų parapijoje prasidėjo susitikimai mamoms, auginančioms ikimokyklinukus. Paskutinį pavasario mėnesį jie baigėsi. Skaitėme E. Morgan ir C. Kuykendall knygą Ko reikia kiekvienai mamai, kalbėjomės apie gerus ir blogus įvykius, kurių dalyvės buvome, gėrėme arbatą, klausėmės kitų ir… nenorėjome skirstytis. Mano nuomone, geriausia šiuose susitikimuose – ne tai, kad sužinojome (prisiminėme) SAVO svarbiausius poreikius, kurie šiaip, bėgant vaikų auginimo kasdienybėje, ištirpsta, bet tai, jog DALIJOMĖS PATIRTIMI. Jautriai ir geranoriškai, nebrukdamos patarimų, neteisdamos ir nesistengdamos atrodyti nepriekaištingos. Atsiverdamos davėme ir gavome. Prisipildėme ir išsinešėme į gyvenimą ramybės, supratimo patirtį ir žinojimą, kad esu ne viena. Mūsų šios grupelės susitikimai baigėsi, bus gera prisiminti ir, ateity (planuotai ar ne) susitikus apsikabinti. Labai džiaugiuosi ir dėkoju buvusioms kartu: abiem Aistėms, Ievai, Linai, Jelenai, Živilei, Mildai ir Eglei.

Taip pat kviečiu mamas, kurios pasiilgusios nuoširdžios bendrystės, poilsio, ieškoti šių susitikimų savo ir aplinkinėse parapijose, nes labai smagu susidraugauti, atrasti bendras veiklas netoli namų, susipažinti su kaimynėmis ir kartu auginti savo brangenybes.

O Visų Šventųjų bažnyčioje rinksimės jau kitąmet. Iki pasimatymo! Jurgita