Rūpinimasis senoliais, arba, su kuo susiduria Artumo savanoriai?

Aleksandra, Ieva ir Liucija po pokalbio Marijos radijuje. 2020

Birželio 15 d. minime 2011 metais Jungtinių Tautų įsteigtą Pasaulinę kovos prieš blogą elgesį su pagyvenusiais žmonėmis dieną.

Kviečiame pasiklausyti Marijos radijo – Radio Maria Lithuania laidos, kurioje karitatyvinių programų parapijose koordinatorė Ieva Kuzmaitė, kartu su „Artumo“ programos koordinatorėmis Aleksandra (Vilniaus Visų Šventųjų parapija) ir Liucija (Vilniaus Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo parapija) dalinasi savo mintimis ir žiniomis apie aplankomus senelius bei svarbiausius jų poreikius.

Marijos Radijas. 2020 06 16

Šia programa siekiama padėti parapijos bendruomenei tapti Kristaus mokinių bendruomene, dalijantis tikėjimu, viltimi ir gyvenimu su sergančiais, neįgaliais, vyresnio amžiaus žmonėmis bei jų artimaisiais.

Artumo programa Vilniaus Visų Šventųjų parapijoje laukia ir savanorių, ir senelių, kuriems reikalinga pagalba. Todėl jei žinote, kam reikalinga pagalba arba norite padėti, susisiekite su Aleksandra +370 679 42 232.

Daugiau informacijos https://vvsventujuparapija.lt/artumo-programa/