Šv. Kalėdos parapijos Vaikų dienos centre

Gruodžio 21 dieną, parapijos salėje, Visų Šventųjų šeimos paramos centras organizavo Kalėdų šventę!

Nuo pat ryto pakavome dovanėles, puošėme salę, ruošėme vaišes. Šventę pradėjome Kalėdaičio laužymu ir linkėjimais vieni kitiems. Vėliau salėje kiekvienas galėjo pasirinkti norimą veiklą, vieni karpė snaiges, kiti puošė meduolius, treti darė aguonpienį bei rašė linkėjimus. Žinoma, jog laukiamiausia šventės dalis kaip ir visada buvo dovanos! Keitėmės dovanėlėmis, kurias atsinešė kiekvienas šventės dalyvis bei dovanomis, kurias gavo visi vaikai, mamos ir tėčiai. Po visų oficialių dalių laukė skaniausia puotos dalis – picos! Ilgą laiką kalbėjomės, gėrėme arbatą, dalinomės planais.

Bendravimo laikas kaip visada buvo labai smagus ir vertingas, vaikai žaidė stalo futbolą, tėvai kalbėsi su darbuotojomis, savanoriais, vieni su kitais.

Ačiū už gražią šventę ir kalėdinę nuotaiką!