Šv. Kūčios Vilniaus Lietuvių namuose

Vilniaus Visų Šventųjų parapijos klebonas kun. Gintaras Černius Vilniaus lietuvių namuose, Šv. Kūčių vakarienėje. 2019 12 18. Nuotr. aur. Natalija Sevastjanovienė

Šį trečiadienį, gruodžio 18 d., Vilniaus lietuvių namuose įvyko 30-oji Šv. Kūčių vakarienė, kasmet prie vieno didelio stalo sukviečianti visą mokyklos bendruomenę. Šioje mokykloje mokosi mokiniai iš įvairių pasaulio šalių, yra įvairių tikėjimų, skirtingų tradicijų… Tačiau Kūčios – lyg atjautos, gėrio, meilės laikas, ypatingas savo dėmesiu ir nuoširdžiais palinkėjimais vieni kitiems.

Vilniaus Visų Šventųjų parapijos klebonas kun. Gintaras Černius, jau penktą kartą dalyvaujantis Lietuvių namų Šv. Kūčių vakarienėje, palaiminęs vaišių stalą, palinkėjo visiems ypatingos ramybės ir šilumos ir pakvietė sukalbėti Tėve mūsų maldą ir dalinantis nuoširdžiais palinkėjimais laužti kalėdaitį.

2019 12 20