Šv. Motinos Teresės Iškilmė

Šv. Motinos Teresės relikvija Vilniaus Visų Šventųjų parapijoje kairiajame altoriuje. Šv. Motinos Teresės Iškilmė, 2020 09 06, VVŠ nuotr.

Rask laiko žaisti, rask laiko mylėti ir būti mylimas, rask laiko dovanoti. Tai – amžinos jaunystės paslaptis, Dievo duotoji privilegija. Diena per trumpa, kad būtume egoistai.

Šv. Motina Teresė

Šv. Motina Teresė dovanojo visą save Dievui ir pasauliui kiekvieną dieną: nuolankumu, šypsena, geru žodžiu ir kviečia mus nebijoti dovanoti save.

Praėjusį šeštadienį, rugsėjo 5 d., 10.00 val. Vilniaus Visų Šventųjų bažnyčioje, kaip kasmet, šventėme šv. Motinos Teresės Iškilmę melsdami Šventosios užtarimo sau ir viesiems pasaulio stokojantiesiems, prašėme užtarimo ir stiprybės Dievo Meilės misionierių kongregacijai visame pasaulyje, o ypač Visų Šventųjų parapijoje gyvenančioms ir tarnaujančioms vienuolėms, sekančioms šv. Teresės pavyzdžiu.

Melsdamiesi už stokojančius duonos, teisingumo, pažinimo ar meilės, prašėme Viešpaties padaryti mūsų širdis atviras, suprantančias, mylinčias ir jautrias įvairioms skurdo rūšims kasdienėse situacijose.

Nors šiemet dėl pandeminių ribojimų negalėjome suruošti agapės savo parapijoje, padėjome seserims paruošti šventę stokojantiesiems vienuolyno kiemelyje.

Nuoširdžiai dėkojame visiems, dalyvavusiems šv. Mišiose bažnyčioje, padėjusiems seselių namuose bei prisijungusiems maldose iš namų.

Kviečiame ir toliau melstis už Meilės Misionierių kongregaciją, o ypač mūsų parapijos sesutes.

2020 09 07