Švęsdami Šv. Juozapo išlikmę pradedame Šeimos metus

Brangūs broliai ir seserys,

2020 m. gruodžio 8 dieną, švenčiant Švenčiausiosios Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo iškilmę, popiežius Pranciškus paskelbė Šventojo Juozapo, Visuotinės bažnyčios globėjo, metus, kurie truks iki šių metų (2021 m.) gruodžio 8 d.

Šv. Juozapo iškilmės dieną, kovo 19-ąją, taip pat pradėsime ir popiežiaus paskelbtus Šeimos metus, kurie kiekvieną šeimą kvies išgyventi laimės džiaugsmą, augti tikėjimu, branginti tarpusavio meilę ir vienybę, krikščioniškojo tikėjimo lobį perduodant savo vaikams.

Kviečiame kovo 19 d. 17.30 val. (PL) ir 18.30 (LT) šv. Mišiose melstis už mūsų parapijos šeimas, kad šv. Juozapo šventumo pavyzdys mokytų mus mylėti bažnyčią, puoselėtų tikėjimą, atjautą ir rūpestį mūsų šeimose.

Visiems parapijiečiams linkime tvirtai pasitikėti Viešpačiu ir džiugiai švęsti Šv. Juozapo dieną ir Šeimos metų pradžią!

Šventasis Juozapai, melski už mus!

2021 03 18