Visų Šventųjų jaunimo vasara!

Šiais metais Visų Šventųjų Šeimos paramos centro vaikai ir paaugliai dalyvavo dvejose vasaros stovyklose. Pirmoji – dieninė stovykla buvo skirta Lietuvos istorijos ir gamtos pažinimui. Kiekvieną dieną keliaudavome į vis skirtingas vietas, muziejus, miestus, o paskutinės dvi stovyklos dienos buvo skirtos žygiui Neries upe. Stovyklos metu susipažinome su Vilniaus senamiesčiu, dalyvavome orientaciniame žaidime, taip pat lankėmės Jonų bažnyčios bokšte, vieną dieną keliavome į Katedros požemius, taip pat išvykome į Kauną, kuriame dalyvavome edukacinėje Kauno fortų programoje. Vieną dieną lietui truputį sumaišius mūsų planus keliavome į Sky parką bei kino teatrą, kad nesušlaptumėme ir nesusirgtumėme.

Antroji stovykla vyko Joniškio rajone, kaimo turizmo sodyboje ant ežero kranto. Joje dalyvavo dienos centro vyresnieji vaikai. Visą savaitę kartu su vadove Juste ir savanoriais jie keliavo laiku: akmens amžius, viduramžiai su užburtos princesės gelbėjimu, renesansas,  naujieji laikai, ir kiti laikotarpiai atnešė vaikams naujų potyrių, žinių ir įspūdžių. Be programų mėgavomės ežeru, mišku ir jo gėrybėmis, grynu oru ir vienas kito draugija, taip pat dėkojame parapijos Klebonui Gintarui, kuris apsilankė stovykloje ir aukojo šventąsias Mišias.

Džiaugiamės turėdami galimybę vaikų vasarą praskaidrinti išvykomis, stovyklomis, žygiais ir nuotykiais!

Labai dėkojame parapijiečiams, prisidėjusiems prie mūsų stovyklų ir įsigijusiems mūsų keptų sausainių pavasarį.
Jūsų aukos neabejotinai prisidėjo prie vaikų vasaros ir neišdildomų įspūdžių!

Ieva Kuzmaitė
Visų Šventųjų Šeimos paramos centro Direktorė