Švč. Sakramento adoracija už pašaukimus į kunigystę

Lietuvos Vyskupų kvietimu, visose parapijose kartą į savaitę vyks Švč. Sakramento adoracija, kurios metu melsimės už naujus pašaukimus į kunigystę bei pašvęstąjį gyvenimą. Visų Šventųjų bažnyčioje adoracija vyks kiekvieną penktadienį 18.00 val.

Evangelijoje pagal Matą skaitome: „Pjūtis didelė, o darbininkų maža. Melskite pjūties šeimininką, kad atsiųstų darbininkų į savo pjūtį“. Brangūs broliai ir seserys, ateikime pas Pjūties Šeimininką, kuris yra pasilikęs pas mus Eucharistijoje ir melskime Jį, siųsti gerų darbininkų, kurie būtų darbui pasišventę, nes mes patys matome, kad pjūtis didžiulė.

Malda už dvasinius pašaukimus:
„Šventasis Tėve, atsiųsk į savąjį vynuogyną šventų darbininkų, kurie dirbtų karštai mylėdami ir, akinami Šventosios Dvasios, neštų Kristaus išganymą ligi žemės pakraščių. Amen.“