ALFA KURSAS 2024

2024 m. Alfa kursas prasideda vasario 21 d. Visų Šventųjų parapijos zakristijoje. Susitikimų ciklas (9 savaitės) vyks kartą per savaitę, kiekvieną trečiadienį, nuo 19.00 val. (po vakaro šv. Mišių).

Kviečiame registruotis parapijos zakristijoje (Rūdininkų g. 20). 

Kurso koordinatorė: Lina Bastienė

Kontaktinis tel. 8 698 32370


Kas yra Alfa kursas?
Tai evangelizacinis kursas, kurio metu susipažįstama su pamatinėmis krikščionybės tiesomis ir kviečiama asmeniškai išgyventi Švenčiausios Trejybės slėpinį bei rasti vis artimesnį santykį su Jėzumi. Čia yra galimybe pasidalinti savo mintimis, ieškoti atsakymų į esminius gyvenimo klausimus bei rasti bendraminčių.

Kam jis skirtas?
Jis skirtas ir netikintiems, ir tikintiems, kurie nori geriau pažinti krikščionybę bei gilintis į jos tiesas. Dėl savo paprastumo ir metodinės medžiagos aiškumo, jie gali buti toliau vedami kurso dalyvių savo aplinkoje: parapijoje, maldos grupėje, bendruomenėje arba tiesiog savo pažįstamų rate.

Alfa kursas Vilniaus Visų Šventųjų parapijoje
Alfa kursas Vilniaus Visų Šventųjų parapijoje pirmą kartą įvyko 2016 m. Šį kursą iniciavo naujai pradėjęs eiti klebono pareigas kunigas Gintaras Černius. Šie kursai rengiami ne tik būsimiems Sutvirtinimo sakramento gavėjams, bet ir norintiems pagilinti, tikėjimą ar tiesiog smalsiems parapijiečiams. Nuo 2016 iki 2020 metų Alfą kursą išklausė daugiau nei 300 dalyvių. Visos komandos nuopelnas, kad Alfa kurso dalyviai jungiasi prie Visų šventųjų bendruomenės, dalyvauja karitatyvinėse parapijos veiklose, aukoja savo laiką ir talentus  bendruomenei kurti bei stiprinti.

Kas gali lankyti Alfa kursą?
ALFA KURSAS SKIRTAS VISIEMS, kurie nori geriau pažinti krikščionybę (nuo 16 iki 30+ metų optimaliausia)!

Norintieji lankyti 2024 m. Alfa kursą gali užsiregistruoti Vilniaus Visų Šventųjų bažnyčios zakristijoje.


Atgal Atgal