Ieškome savanoriu

Mieli parapijiečiai,

dėl karo Ukrainoje Lietuvoje padaugėjus pabėgėlių mūsų parapija siūlo pagalbą pabėgėliams. Ukrainos motinoms ir vaikams parapijos namai atveriami nuo balandžio 5 d., čia jie du kartus per savaitę antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 11 iki 14 val. galės rinktis, susitikti, bendrauti ir kartu leisti laiką. Todėl kreipiamės į Jus visus, kas galite ir norite tapti savanoriais, prižiūrėti patalpas tuo metu, kai bus mamos su vaikais. Reikalinga minimali pagalba – pasitikti, parodyti, kur yra visi jiems reikalingi daiktai ir pasibaigus susirinkimams užrakinti patalpas. Pageidautina, kad savanoriai mokėtų rusų ar lenkų kalbą, tam, kad galėtų susikalbėti. Papildomų kitų reikalavimų nėra.

Taip pat prašome jūsų pagalbos aukojant šias laisvalaikio priemones vaikams:
• piešimo popierių,
• spalvinimo knygeles,
• piešimo reikmenis: spalvinimo pieštukus, flomasterius, akvarelinius dažus, teptukus,
• plastiliną,

Šiuo sunkiu Ukrainos pabėgėliams metu reikialingas mūsų visų susitelkimas, atidumas ir atjauta.

Dėl registracijos savanoriauti užsirašykite zakristijoje. Galite užsirašyti  tel. 8 698 32370 (Lina)