Informacija apie pasiruošimą 2021 m. Pirmajai šv. Komunijai

Norintiems priimti Pirmąją Šv. Komuniją

Nuo 2021 rugsėjo 5 d. prasideda vaikų, norinčių pasiruošti Pirmajai šv. Komunijai, registracija. Registruojami vaikai, besimokantys ketvirtose ar vyresnėse klasėse. Registracija vyks iki spalio 3 d. sekmadieniais zakristijoje nuo 10 00 val. iki 13 30 val. Ateinant registruotis su savimi turėkite Krikšto pažymėjimo kopiją ir užpildytą anketą (nuoroda žemiau). Anketą užpildyti galima ir atėjus registruotis.

Atmintinė ir anketa 2021 m. Pirmajai šv. Komunijai (Vilniaus Visų šventųjų parapija)

PIRMASIS SUSITIKIMAS su vaikais, tėveliais (globėjais) prasidės Šv. Mišiomis 2021 m. spalio 3 d. 14 val. Po jų parapijos klebonas ir katechetės suteiks informaciją, paskelbs grupių sąrašus ir atsakys į klausimus.