Parama ukrainiečiams

Kiekvieną dieną iš Ukrainos į Lietuvą atkeliaujiantys žmonės neturi jų kasdienybei reikalingų daiktų, todėl raginame visu parapijiečius prisidėti prie Lietuvos Raudonojo Kryžiaus bei Lietuvos Carito ir padėti ukrainiečiams šiame nelengvame ir nepažįstamame kelyje aukojant būtiniausius daiktus – higienos reikmenis.

Šiuo metu reikalingi daiktai:

✅ Šampūnas suaugusiems ir vaikams ;
✅ Dušo žėlė suaugusiems ir vaikams;
✅ Dantų pasta suaugusiems ir vaikams ;
✅ Dantų šepetukai suaugusiems ir vaikams ;
✅ Tualetinis popierius ;
✅ Moteriški higieniniai paketai ;
✅ Skutimosi peiliukai ;
✅ Sauskelnės vaikams (tinkamiausi 3, 4 ir 5 dydžiai)

Organizacijos prašo nešti tik sąraše nurodytus daiktus.

Priemones galima palikti Visų Šventųjų bažnyčioje – zakristijoje. Arba pristatyti nurodytais adresais:

📍M. K. Paco g. 4, Vilnius (VA Caritas Socialinė tarnyba ). Pirmadieniais–penktadieniais 9–17 val. Šeštadieniais 10–15 val.
📍 A. Juozapavičiaus g. 10A, Vilnius I-VI 10:00-18:00
📍 VU Gyvybės mokslų centras, Saulėtekio g. 7, Vilnius I-V 15:00-19:00 *pradės rinkti 03 21*
📍 Konstitucijos pr. 3, Vilnius (tekstilės konteineris iš Lvivo g., prie savivaldybės pastato)

– Taip pat galima aukoti į specialią Lietuvos Caritas banko sąskaitą:
LT02 7300 0101 3718 2270
Paskirtis: Pagalba Ukrainai

– Auką galima palikti ir grynais – bažnyčios zakristijoje.

– Aukoti Raudonajam Kryžiui galite trumpuoju numeriu 1485 – auka 5 Eur arba aukok.lt platformoje.

Pasiūlymai nuo karo bėgantiems ukrainiečiams ir naudingos nuorodos jiems padedantiesiems: shorturl.at/gioLP

Nepamirškime kiekvieną dieną melstis už Ukrainą, jos žmones ir taiką pasaulyje!