Šv. Motinos Teresės šventė

Rugsėjo 5 d. minime šv. Motiną Teresę iš Kalkutos (1910 m. rugpjūčio 26 d. – 1997 m. rugsėjo 5 d.). 2016 m. rugsėjo 4 d. popiežius Pranciškus ją paskelbė šventąja. O š.m. rugsėjo 3 d., sekmadienį, Vilniaus Visų Šventųjų parapijoje bus minima šv. Motinos Teresės iš Kalkutos šventė kartu su jos seserimis. Išties džiugi šventė, tapusi parapijos tradicija. Kviečiame kartu melstis 9 val. šv. Mišiose, o po jų esate labai laukiami agapėje, kur galėsite artimiau susipažinti su šv. Motinos Teresės seserimis bei parapijos bendruomene.

Šią dieną šv. Mišios taip pat bus aukojamos 10:30 val. lenkų kalba, 12 val. lietuvių kalba, kurių metu bus meldžiamasi už naujus mokslo metus, moksleivius, studentus, mokytojus, dėstytojus, katechetus. Kviečiame kartu švęsti bendrystę.