Artumo programai – 5!

Daug šiltų žodžių, padėkų ir apkabinimų šiandien buvo Vilniaus Visų Šventųjų parapijoje, kur Artumo programa šventė 5 metų gyvavimo sukaktį.
Šv. Mišiose Visų Šventųjų parapijos bendruomenė ir svečiai dėkojo Dievui už Artumo programos savanorius, galinčius skirti dalį savo laiko vienišiems senoliams, o po Šv. Mišių jiems buvo įteikti padėkos raštai už jų nuoširdų darbą ir atsidavimą.
Vilniaus arkivyskupijos Carito globojama programa, parapijos klebono kun. Gintaro Černiaus paskatinimu pradėjo veiklą 2017 m. o jos kuravimu jau trečius metus nepailsdama rūpinasi parapijietė Aleksandra Gudonienė.

Artumo programos pagrindinis tikslas — aplankyti parapijos aplinkoje gyvenančius vyresnio amžiaus žmones: vienišus, kenčiančius, neįgaliuosius, skurstančius ar tiesiog reikalingus šiltų pokalbių, todėl Artumo programa nuolat ieško:
1. SAVANORIŲ, galinčių kartą per savaitę apie valandą skirti artumos stokojančiam parapijiečiui, pabūti kartu, pabendrauti, išklausyti, galbūt pasimelsti, palydėti į bažnyčią ar parką…
2. žmonių, kuriems būtų reikalinga tokia pagalba. Galbūt žinote ar pažįstate kaimynų ar artimųjų tarpe, kas norėtų, kad juos aplankytų mūsų parapijos savanoriai.

Visais klausimais prašome susisiekti su programos koordinatore Aleksandra telefonu +370 679 42 232 arba el. paštu vvsventujuparapija@gmail.com.